Access Joy Reviews

Engelsedijk 6 F, 5231EH 's-Hertogenbosch

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

5,0
796 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Zodra ik bij Maureen binnen stap en haar stem hoor, begint voor mij al de ontspanning. Heb zelf nu tweemaal de Access Bars gedaan en voel me een stuk meer geaard. Het is magisch wat er gebeurd tijdens en na deze behandeling. Maureen neemt alle tijd voor je en is een bijzonder lief en warm persoon. Ook haar meditaties helpen me enorm om mijn rust te vinden. Dankbaar ben ik voor deze mooie momenten en inzichten dankzij Maureen.
Hallo Maureen, Dank voor de fijne sessie. Voor mijn gevoel ben ik nu rustiger in mijn hoofd, dat is wel fijn. Groeten
Hallo Maureen, Ik heb a.s. donderdag weer een afspraak bij je gepland. Vond het een fijne en ontspannende behandeling. Zie je donderdag. Gr.
Hoi Maureen, Dank voor de sessie voor mijn dochter. Ivana zei meteen bij de auto dat was heel erg fijn! Dus dat is mooi. We komen in het nieuwe jaar vast nog wel een keertje terug. Fijne feestdagen alvast en een mooi, gelukkig en gezond 2024! Groetjes, Linda
Ik ervaar wel echt veel meer rust in mezelf en dat is heerlijk. Oorsuizen waren minder de eerste dagen, daar zit beweging in.