Beauty moments Reviews

Hagenkampweg Zuid 200a, 5615DB Eindhoven

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
888 reviews

Real Experiences

All reviews are genuine feedback from verified customers, so you know exactly what to expect at each and every venue.

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating
Vriendelijk en goed werk geleverd
Super aardig, lieve en een goede kapster. Mooie ingerichte salon. Ik heb de haren van mijn dochtertje laten knippen door haar. Ze is goed met kinderen.
Mooie nieuwe kleur uitgezocht voor mijn haren. Pamela geeft eerlijk aan wat ik wel of beter niet kan doen qua kleur. Het is fijn dat ze dit gewoon duidelijk aangeeft. Toont aan dat ze aandacht heeft voor mij als klant. Ook werkt ze heel grondig en neemt alle tijd voor je. Ook dat is heel fijn om te ervaren. Ook ben ik geknipt. Dit doet ze uitstekend en met zorg en aandacht. Geeft ook hier eerlijk advies. Kortom ik ben meer dan tevreden en krijg veel complimenten over mijn nieuwe coupe. Aanrader!
Fijne behandeling met goed advies!
Voor de prijs had ik net iets meer verwacht. Haren wassen en drogen was prima, maar ik had wat meer aandacht verwacht voor het knippen. In totaal duurde het wassen en drogen langer dan het knippen. Het resultaat is oke, maar ik had liever wat meer aandacht gehad voor mijn haar zodat het er beter uit had gezien.