Bliss Amsterdam Reviews

Admiraal de Ruijterweg 333, Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
1728 reviews

Real Experiences

All reviews are genuine feedback from verified customers, so you know exactly what to expect at each and every venue.

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating
Soooooo happy to have had my eye lashes done again, as usual a great job done by Madelon. Sanitizing hand lotion available as soon as you walk in en face masks worn for protection. Thanks
Ik was er voor het eerst en het is goed bevallen. Madelon is aardig en gezellig, stelt je op je gemak, neemt de tijd voor de behandeling en doet het prima. Na de sugaring harst ze ook nog met de draad, dat is een beetje pijnlijk, maar maakt de behandeling nog effectiever. Tot slot een korte massage die verzacht. Ik blijf hier zeker komen.
Altijd super tevreden!
Altijd weer blij als ik bij Bliss ben geweest! Het zijn lieve meiden die goed weten wat ze doen waardoor je altijd tevreden de deur uitloopt.
Altijd super blij met de behandeling van Menaar!