By Imogen Alkmaar Reviews

Gedempte Nieuwesloot 66-70 , 1811KT Alkmaar

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
1843 reviews

Real Experiences

All reviews are genuine feedback from verified customers, so you know exactly what to expect at each and every venue.

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating
Wat een fantastische ervaring! Er wordt de tijd genomen om de baby floating uit te voeren. Mijn zoon is helemaal ontspannen weggegaan en vond het zelfs vreselijk om weer weg te moeten. Wij komen over 2 weekjes weer!
Best in town 👌🏼
Hele fijne zwangerschapsmassage die volledig ontspant, je wordt heerlijk in de watten gelegd door Helen. Ik heb mijn derde afspraak alweer geboekt.
Een heerlijke gezichtsbehandeling gehad van Lisanne. Daarbij ook mij wenkbrauwen met Henna laten verven wat ik best spannend vond , echter het resultaat is erg mooi en natuurlijk geworden.
Heerlijke behandeling! Los van de huid die strakker aanvoelde, werd ook mijn spanningshoofdpijn minder :-) Ik kijk uit naar de volgende!
Show venue reply...