CHRIS beauty bar Reviews

Prinses Beatrixlaan 582, 2595BM Den Haag

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
1114 reviews

Real Experiences

All reviews are genuine feedback from verified customers, so you know exactly what to expect at each and every venue.

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating
I felt very welcome in this good looking salon and the service was great. The made to measure 75 minute skin treatment was done professionally and in a pleasant way. I have a difficult skin but after a day I could really notice the difference. My skin felt smoother and much calmer then before. As advised I bought some Dermalogica skin products which feels great to my skin. I will return for sure and I would definitely recommend this place to my friends.
Het is eigenlijk altijd fijn om hier even binnen te stappen. Er wordt desgewenst met me meegedacht over een behandeling en over een mogelijk tijdstip. Ik kan een bezoek aan de salon van Chris zeker aanbevelen of het nu voor nagels, make-up of een facial is, alles is even fijn en ontspannend.
Ben sinds kort overgestapt naar CHRIS voor de pedicure behandelingen. Met de OPI producten merk ik echt verschil en naast de nauwkeurige behandelingen met mooi apparatuur vind ik het ook nog eens heel fijn en ontspannen. Ik kom nu ook voor harsen en de Body relaxing massages bij CHRIS. Waanzinnig lekkere massages met voorverwarmde olie ;-). Ik kan het iedereen aanraden!
Ik ben ontzettend tevreden over de behandelingen bij Chris Beauty Bar. Ik kom er voor gezichtsbehandelingen en voor mijn nagels. De salon ziet er ontzettend mooi en representatief uit, de ligging is perfect met het gratis parkeren. De behandelingen geef ik een 10 met een uitroepteken. Nergens zo'n fijne gezichtsbehandeling ervaren.Mijn huid knapt er ontzettend van op, werkelijk een cadeautje voor jezelf.Een aanrader dus!
Ik kijk elke keer weer uit naar mijn afspraak bij Chris beauty bar. Mijn huid wordt heerlijk gereinigd met heerlijke producten die afgestemd zijn op mijn (eczeem gevoelige) huid. Het is echt een momentje voor mezelf waarin ik heerlijk kan ontspannen! Ik voel me op mijn gemak en kom heerlijk zacht, ontspannen en 100% tevreden thuis van elke behandeling.