De Huidstudio Reviews

Kerklaan 59, 7311AE Apeldoorn

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,7
1328 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik ben zeer tevreden!,en ontzettend blij met het resultaat! 😍. Prachtig!!! Ik heb mijn wenkbrauwen laten doen, eyeliner onder/ boven en een lipline. Permanente mackup. Kimberly is zeer vakkundig in haar werk, vriendelijk, relaxed en neemt de tijd. Inclusief de na behandelingen. Het resultaat is er dan ook naar. Zeker een dikke 10!!!!!!
Kimberley is super deskundig en aardig, zal niet snel naar een andere huidspecialiste gaan, heb volledig vertrouwen in haar. Een echte aanrader.
Aanrader
In een woord perfect en geweldig.
Kimberley is een vakvrouw pur sang. Ze maakte mijn huid deskundig schoon alvorens de permanente make-up aan te brengen bij mijn wenkbrauwen. Na een jaar zat het er eigenlijk nog perfect op maar om dit goede resultaat te behouden is het toch nodig om het geheel even bij te werken zodat je er een jaar geen omkijken naar hebt!