Moest een half uur wachten. Mensen de geen afspraak hebben worden eerder geholpen.
Anonymous•over 8 years ago
Heel goedkoop en mijn wenkbrauwen zijn mooi geëpileerd. Hier ga ik zeker nog een keer naartoe voor dezelfde behandeling
Anonymous•over 8 years ago
Via deze site had ik een afspraak gemaakt voor 12:00. Helaas was ik pas om 12:30 aan de beurt en liep alles door elkaar heen. Het is goedkoop en dat is prettig alleen kwam ik er thuis achter dat de lengte niet overal gelijk is. Het personeel is vriendelijk.
Daarnaast is het misschien handig om de foto's aan te passen op deze website. Die komen totaal niet overeen met hoe de salon er daadwerkelijk uitziet.
Anonymous•over 8 years ago
Flexibel met afspraken. Mijn afspraak kon van de vrijdag naar de zaterdag. Zeer netjes is mijn gezicht geëpileerd. Een klein minpuntje had om zwarte wimpers gevraagd, zie bij thuiskomst dat ze donkerbruin zijn geverfd.