Heb een microblading behandeling voor mijn wenkbrauwen gehad. Resultaat is schitterend. Wat dat veel kan doen met je uiterlijk. Ben er erg blij mee en het ziet er natuurlijk uit.
Karin van Daal•over 8 years ago
Show venue reply...
Ik heb mijn wenkbrauwen laten doen. Ze nam de tijd voor mij en ben echt ONTZETTEND tevreden over het eindresultaat. Ik raad haar iedereen aan.
anoniem•over 8 years ago
Show venue reply...
Eerlijk,profesioneel,vriendelijk,ik ben heel tevreden met het resultaat van mijn wenkbrauwen permanent make up.bedankt judith!!het is super mooi geworden.
Lanie patty•over 8 years ago
Show venue reply...
Deze salon kan ik iedereen aanraden!
Ik heb mijn wenkbrauwen laten doen, permanente make-up. Je wordt ontzettend op je gemak gesteld, alles wordt goed uitgelegd. Je hebt eerst een intake gesprek om alles goed door te nemen. Welke wensen heb je. Er wordt ontzettend hygiënisch gewerkt. Het is een echte vakvrouw. Het resultaat is Amazing! Ik heb prachtige wenkies. Je krijgt ook een collage gestuurd met voor en na foto's en de vraag hoe het met je gaat. Heel fijn! Dikke aanrader!
Treatment by Judith•Permanent & Semi-Permanent Makeup
Ellen•over 8 years ago
Show venue reply...
Professionele en informatieve salon. De informatie is eerlijk en toegespitst op wat je nodig hebt. De behandeling deskundig