Reviews are written by customers after their visit.

4,8
7763 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Prya is amazing - best I ever had in Amsterdam!
Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Tevreden over mijn wimpers maar er waren nog een paar verdwaalde haartjes die ik zelf moest weghalen.
In eerste instantie geboekt voor wenkbrauwen harsen & verfen. Vanwege de adviezen van de behandelaar toch geswitcht naar threading en heel tevreden. Aangezien ik altijd graag gezellig met een vriendin op pad ga voor onze beauty behandelingen zou het fijn zijn als de website de mogelijkheid bied voor twee personen in te boeken. Nu hebben wij dit individueel gedaan. Ter plekke was dit overigens geen probleem en was het ineens weer echt een beauty-uitje.
Nog nooit eerder gedaan, dus weinig vergelijkingsmateriaal. Het was niet pijnlijk, snel klaar en het resultaat ziet er goed uit.
Zeer professioneel, mooi resultaat en fijne sfeer.