Uitgroei abonnement van 5 behandelingen voor elke 4 weken je haar kleuren
1 hr 15 minsShow Details
€200
Venue reviews
4,9
239 reviews
Filter by treatment
Filter reviews
Treatment
All treatments
—
Balayage
4.0
Blow Dry
5.0
Children's Haircuts
5.0
Curly Blow Dry
—
Curly Haircut
4.8
Eyebrow & Eyelash Tinting
—
Hair Extensions
—
Hair Styling and Updos
—
Hair colouring
4.5
Ladies' Hair Conditioning and Scalp Treatments
4.8
Ladies' Hair Toner
—
Ladies' Haircuts
4.9
Ladies' Root Colouring
—
Men's Haircut
—
Filter by rating
Rating
Filter by rating
Verified reviews
Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Opnieuw superfijn geholpen en heel mooi geknipt! Jamie neemt echt de tijd voor je, zodat je 100% zeker met een goed gevoel de deur uitloopt. Aanrader!
Styled by Jamie•Curly Haircut
Adinda•2 days ago
Jamie zo vriendelijk, neemt goed de tijd om met mij te bespreken wat ik wil. Ik ben tevreden.
Success.
Milan •3 days ago
Ik ben erg goed geholpen door Jaimie. Ze is super klantvriendelijk en begreep precies wat ze met mijn haar moest doen (Man met wat langer haar, wel nog boven de schouders).
Yoram•7 days ago
Show venue reply...
Ik ben super tevreden over de behandeling. De producten die gebruikt werden daar heb ik er een paar van aangeschaft, best aan de prijs maar het geeft wel het gewenste resultaat :)
Wopkje•28 days ago
Mijn kleindochter Isabella (14) was heel erg blij met hoe Jaimy haar haren geknipt heeft en ook met het advies dat ze heeft gekregen!
Ze vond Jaimy erg lief en heeft het zeer gezellig gehad. Jaimy heeft er vanaf nu een vaste klant bij ook al moeten we ervoor uit Apeldoorn komen!