Na een warme ontvangst met thee volgde een persoonlijk gesprek waarin Sharita de tijd nam om uitleg te geven over haar (holistische) manier van werken en mijn persoonlijkheid & issues te verkennen. Daarna mocht ik plaatsnemen op de verwarmde massage tafel & mocht ik een uur lang genieten van een heerlijke (soms pittige) massage.
Nu een dag later heb veel minder last van mijn issues en kan ik zeggen dat ik mij meer ontspannen voel. Sharita weet waar ze het over heeft en wat ze doet.
Een echte aanrader!!
Anonymous•over 8 years ago
Zeer fijne massages die echt wat voor je lichaam doen. Daarnaast geeft ze goede tips en is ze erg meedenkend. Service is ook top, ze neemt altijd ruim de tijd voor de behandelingen. Ik kom hier zeker vaker terug!
Vera•over 8 years ago
Heerlijke massage gehad. Ik hoop zeker nog een keer terug te komen.
Gamze•over 8 years ago
She is a great and helpful person. really lovely to be there!
Sheyda•over 8 years ago
Bijzonder goede massage met veel kennis. Oefeningen en juiste tips meegekregen en de volgende afspraak geboekt!