I Contour Beauty Reviews

IJsbaanpad 10 B, Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
1017 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Vakkundige specialiste legt alles goed uit en neemt de tijd voor je. Een aanrader!
Ik ben heel erg tevreden over mijn bezoek aan I Counter Beauty. Zowel de henna brow en wimperlifting behandeling voor het eerst gedaan. Met geweldig resultaat! Het was niet too much (waar ik in eerste instantie bang voor was). Het eindresultaat zag er natuurlijk uit en supermooi. De schoonheidspecialiste was vriendelijk en gaf me zelfs een leerzame behandeling !!
Geen reiniging, veel lagen crème over elkaae
Anja is erg nauwkeurig met haar behandelingen. Ik heb vandaag mijn wenkbrauwen laten kleuren met henna 'fantastisch' en een wimperlift behandeling inclusief verven laten doen. Prachtig resultaat! Ook heeft zij mij erg op mijn gemak kunnen stellen omdat ik het lastig vind mijn ogen dicht geplakt te hebben gedurende deze laatste behandeling. Een overwinning voor mezelf te danken aan deze schoonheidsspecialiste!
Bij Anja geweest voor pmu wenkbrauwen. Zeer tevreden over deze rustige vakkundige dame. Er wordt netjes alles uitgelegd en in goed overleg begonnen. Samen tussentijds even kijken of alles nog naar wens gaat. Ik raad Anja zeker aan! Wil je mooie natuurlijke wenkbrauwen dan ben je hier aan het goede adres. Ik ben heel blij met het eindresultaat. Nogmaals bedankt Anja.