Karizma Reviews

Burgemeester van Leeuwenlaan 9, 1064KJ Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
1204 reviews

Real Experiences

All reviews are genuine feedback from verified customers, so you know exactly what to expect at each and every venue.

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating
Cansu heeft mijn wenkbrauwen weer prachtig met touw geëpileerd en geverfd: zeer tevreden en kom weer terug. Aanrader!
ik was netjes op tijd, kwam binnen en er werd gevraagd wat ik kwam doen. gaf aan dat ik een afspraak via treatwell gemaakt had, daar wist ze niks vanaf. Na dit nagekeken te hebben zei ze ; Sorry maar degene die wimpers zet is er niet. Ik had savonds een feestje dus had de ochtend vrij genomen om me wimpers te doen. Dankjewel nogmaals voor NIKS.
Super helemaal top
Ik werd zelfs iets eerder geholpen dan afgesproken. De behandeling was zeer vakkundig en ik was heel blij met het resultaat. Ze was erg aardig en behendig met het epileren met touw. Een aanrader! Voor evt. permanente make-up voor de wenkbrauwen zou ik hier ook heen willen.
Kon ik maar 0 geven. Ik had een afspraak voor make up om 15 uur. Ik dacht om 13 uur bel ik even om te vragen dat ze misschien tijd hebben voor haar krullen. Een iemand nam de tel op en zei dat het heel goed is dat ik bel want ze renoveren hun salon en ze zijn bezig met schoonmaken bla bla bla. Zij wilde mij ook bellen om mijn afspraak af te zeggen-zei zij. Echt waar? Om hoe laat? 5 voor 15 ofzo? Echtttt amateurs!! Ongelooflijk dat zulke mensen ondernemers zijn! Kleine kinderen nog! Omdat ik zaterdag avond een feest had moest ik binnen een uur een andere plek vinden voor make up! Ik zeg niks meer.