Knappe Koppies - Capelle aan den IJssel

16 Doormanstraat , Capelle aan den IJssel
Open Tomorrow: 09:00 - 12:30

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair
Face

Venue reviews

4,7
3087 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Leuke sfeer, met name de meiden onder elkaar en dat maakt het heel aangenaam. Afgewisseld met de ervaring en goede adviezen heb ik weer een fantastische ervaring met mooi resultaat.
chantal luistert goed wat je wil. ze maakt ook contact met mijn dochter en vraagt aan haar of het naar haar zin zit. ik ga eigenlijk altijd naar chantal met mijn dochter
In een woord prima en die kapster neemt haar taak serieus en dan zie ik erg graag
Zoals altijd gewoon gezellig en goed.
Hier word ik altijd prima geknipt. Een mooie salon en een goede sfeer!
Show more reviews...

Meet the team

About

Ik ben Chantal , 31 jaar oud. Meer dan 10 jaar werkzaam als kapster. Ik ben gespecialiseerd in alles wat met het kappersvak te maken heeft .

Services

Hair
Face

What our customers say about Chantal

Knowledgeable37
Skilled33
Professional30
Talented22

About

Ik ben Deborah , 39 jaar oud en al 16 jaar eigenaresse van Knappe Koppies . Ik ben gespecialiseerd in hoofdhuid problemen , krullen knippen en ben kleurspecialist. Ik hoop u snel in onze salon te mogen verwelkomen zodat we u met een blij gevoel de deur uit kunnen laten gaan

Services

Hair
Face

What our customers say about Deborah

Skilled49
Professional41
Knowledgeable39
Talented27

About

Ik ben Riley , al 5 jaar werkzaam bij knappe koppies . ik ben gespecialiseerd in heren knippen en kleuren

Services

Hair
Face

What our customers say about Riley

Skilled25
Professional21
Friendly18
Knowledgeable11

Services

Hair

What our customers say about puck

Skilled17
Professional12
Friendly10

About

Knappe Koppies - Capelle aan den IJssel
16 Doormanstraat
Capelle aan den IJssel

Laat je een prachtig kapsel aanmeten in de sfeervolle salon van Knappe Koppies op de Doormanstraat in Capelle aan den IJssel. Het professionele en enthousiaste team staat klaar om jou te stylen volgens de trends van dit moment.

Ze werken hier met producten van Maria Nila en finnleys. Dat het een leuke salon is wordt bevestigd door het feit dat ze in de race waren voor de titel leukste kapsalon van het jaar en de titel leukste kapsalon van de de gemeente Capelle aan den IJssel in the pocket hadden.

MonMonday
09:0012:30
TueTuesday
09:0017:30
WedWednesday
09:0017:30
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0016:00
SunSunday
Closed

Products used in this venue

  • Keune
  • Maria Nila
  • Matrix

Venue awards

Top Rated 2020Top Rated 2019Top Rated 2018Top Rated 2017

Hair Salons nearby