Superfijn om op zondagavond een massage te kunnen boeken! De massage was ontspannend en ik kreeg goede tips om klachten te verhelpen. Ik ga zeker nog een keer terug!
Treatment by Robbert•Relaxing Massage
Annemiek•over 7 years ago
Sinds lange tijd kom ik elke maand bij medical masseur voor een ontspanningsmassage. Er wordt geluisterd naar je wensen en de masseur is vriendelijk en deskundig. Je voelt je welkom en ik ga elke keer met een fijn en ontspannen gevoel naar huis. De prijs-kwaliteit is goed en de massageruimte wordt steeds sfeervoller ingericht. Elke maand kijk ik weer uit naar mijn bezoek.
Met vriendelijke groet, een zeer tevreden klant.
Rob van Leeuwen•over 7 years ago
Robbert is een kundige, fijne man met precies de juiste energie. Jarenlang last gehad van m'n rug, nek en schouders vanwege mijn werk en na de behandelingen gaat het nu zoveel beter! Robbert bedankt!
Marit•over 7 years ago
De dude is sterk en weet erg veel over masseren. Hij is ook niet bang om toch die stijve, pijnlijke spier even te masseren, zodat je echt wat hebt aan de massage. Verder is ie goedlachs en aardig. Hij is een beetje chaotisch in zijn administratie, maar nooit ten nadele van de klant.