Merel van der Veen

Bloemstraat 2 , Koog aan de Zaan, 1541CR
Open Today: 09:00 - 12:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Venue reviews

5,0
12 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Het was een heerlijke behandeling bij Merel! Ze is heel kundig en zeer hartelijk, fijn om door haar behandeld te worden. De massage en warme doeken waren verrukkelijk en mijn huid ziet er fris uit! Aan het einde dacht ze er zelfs aan om wat zonnebrand-poeder bij me op te doen, vanwege de schijnende zon!
Heerlijke behandeling. Met mijn gevoelige huid is het altijd zoeken welke stappen in de huidbehandeling werken en wat niet. Merel vraagt goed door en heeft de behandeling precies aangepast waar nodig. Ben erg blij met eindresultaat. Kom zeker terug.
Heerlijk, Merel weet wat ze doet en bovendien heel gezellig!
Heerlijke behandeling met fijne mooie producten.
Echt een fijne behandeling, ontspannen en goed verzorgd. Merel is kundig en betrokken bij wat ze doet. Mooie nieuwe salon ontdekt. Aanrader!
Show more reviews...

About

Merel van der Veen
Bloemstraat 2
1541CR Koog aan de Zaan

Producten: Noon Aesthetics

Specialisaties: Gespecialiseerd in huidverbetering & optimalisatie Effectieve gezichtsbehandelingen en persoonlijke begeleiding.

Vervoer: Station Koog aan de Zaan of Kogerveld

MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0012:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:0012:00
FriFriday
09:0012:00
SatSaturday
09:0012:00
SunSunday
Closed

Beauty Salons nearby