Nagels worden altijd snel en goed gedaan, dus daar zeer tevreden over. Toch blijft de sfeer in de salon onpersoonlijk. Er wordt nauwelijks geconverseerd en qua gastvrijheid is het zeer matig. Zo jammer, want een beetje vriendelijkheid zou veel verschil maken.
Treatment by Caramel•Gel Nails Manicure
Anonymous•over 5 years ago
Ik vond het niet zo verzorgd, de ruimte.
Ik had geboekt voor lakken, dit bleek gewone lak en geen gellak te zijn. Daarvoor moest ik dus meer betalen dan geboekt. Zou fijner zijn als dat duidelijker wordt aangegeven.
Treatment by Caramel•Manicure
Ria•over 5 years ago
Show venue reply...
Super snelle goeie service. Ik kan de tel nagellak aanbevelen. Wel even pinnen van tevoren als je een andere keer komt. Aardige mensen.
Treatment by Caramel1•Gel Nails Manicure
Anne•over 5 years ago
Werd snel geholpen en ben tevreden met het resultaat
Treatment by Caramel•Gel Nails Manicure
Anonymous•over 5 years ago
Personeel spreekt geen Nederlands, dus de behandeling is best saai. Verder is het eindresultaat wel oké, persoonlijk vind ik het niet voor herhaling vatbaar.