Mooie locatie, mooie salon, hele prettige sfeer en service verlening, aanrader!
Anonymous•about 10 years ago
De dame die mij hielp was vriendelijk, maar eenmaal thuis aangekomen zag ik nog over gebleven haren zitten (geen stoppels)
Anonymous•about 10 years ago
Wat een prutsers! Afspraak gemaakt om 11.15 uur en toen ik om 11.45 uur vroeg hoe het met mijn afspraak stond, kreeg ik een "huh"??? Half uur gewacht, geen excuses, geen interesse in de klant. Na mijn vraag "hoe lang ik nog moest wachten" en het antwoord volgde "ik heb geen idee" ben ik weggaan. Wat een totaal gebrek aan klantvriendelijkheid, begrip en empathie.
Klanten laten wachten kan gebeuren maar een half uur een klant laten wachten en dan onbeschofd afblaffen? Mij zien ze daar NOOIT meer terug. Al kreeg ik het gratis.
Anonymous•about 10 years ago
Prima salon, mensen zijn vriendelijk en het is schoon.
Femke•about 10 years ago
Brazilian wax. Erg goed geholpen door Mara. Een jaar geleden voor het laatst gewaxt dus was best zenuwachtig, maar het viel uiteindelijk reuze mee. Ook omdat we een fijn gesprek hadden. Vlotte, precieze behandeling, stond met een half uur buiten.