Queen of Brows - Amstelveen

Lindelaan 631, Amstelveen - Part of Queen of Brows
Open Tomorrow: 09:15 - 17:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

Venue reviews

4,9
727 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Altijd een mooi resultaat!
Altijd een prachtig eindresultaat. Supertevreden. Luistert goed naar wat je wilt en je krijgt altijd het gebruikte borsteltje mee naar huis zodat je weet dat ze voor elke klant schoon materiaal gebruikt. Heerlijke verwarmde ruime behandelstoel om op te liggen waardoor je soms bijna in slaap valt. Gelukkig genoeg gezelligheid om wakker te blijven :)
Altijd super blij met mijn wenkbrauwen! Top specialist.
Mijn ervaring bij Gladys was werkelijk fenomenaal! Ze is ontzettend kundig en denkt echt met je mee. De behandeling was professioneel en de resultaten zijn gewoon prachtig. Mijn wimpers zien er prachtig uit, en ook de wenkbrauwen (PMU) zijn perfect gedaan. Het is duidelijk dat Gladys veel ervaring heeft en haar vak echt verstaat. Ik ben ontzettend blij met het resultaat en kan haar absoluut aanraden
Super blij met de behandelingen van Gladys
Show more reviews...

Meet the team

Services

Face

Portfolio

What our customers say about Gladys

Skilled50
Professional49
Knowledgeable45
Talented30

Amenities

General
Pet-friendly
LGBTQIA+ friendly
Air conditioning
Products
Cruelty-free products
Accessibility
Wheelchair accessible
Payment methods
Cash accepted
Cash only
Location
Close to bus stop

About

Queen of Brows - Amstelveen
Lindelaan 631
Amstelveen

Queen of Brows in Amstelveen is de salon waar je terecht kunt voor wenkbrauw- en wimperbehandelingen. Een behandeling in deze salon is echt even een verwenmoment voor jezelf. Geniet van een lekkere kop koffie terwijl Gladys vakkundig je wimperextensions plaatst of je wenkbrauwen weer in shape brengt!

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer:
Bushalte Oudekerkerlaan Zaandam op een paar minuten loopafstand.

Het team:
Gladys heeft een allround opleiding PMU gevolgd en afgerond. Ze heeft certificaten voor powderbrows, 3D hairstrokes en microblading behaald. Ook heeft ze certificaten behaald voor wimperextensions one by one en volume wimperextensions, henna brows en sinds 2021 een certificaat voor lashlifting.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Als klant ben je koning, er hangt een ontspannen sfeer en er staan altijd speciale koffies en lekkernij voor je klaar.
  • Gespecialiseerd in: PMU powderbrows, 3d hairstrokes, microblading wimperextensions en henna brows.
MonMonday
09:1513:30
TueTuesday
09:1514:00
WedWednesday
09:1517:00
ThuThursday
09:1514:00
FriFriday
09:1514:00
SatSaturday
09:0017:00
SunSunday
Closed

Beauty Salons nearby