Ben lang op zoek geweest naar een salon waar ze droogknippen en goede reviews hebben. Nette kapsalon met vriendelijk personeel. Maar helaas is mijn zoontje letterlijk verknipt. Van een halflang kapsel (wat met wat uitdunnen en bijpunten weer de bedoeling was) kreeg hij een kapsel wat meer op een kort pittig dames kapsel leek. Opgeknipt vanachteren en schuin langer naar voren! Toen ik daar iets over zei probeerde ze het te herstellen maar werd het eigenlijk alleen maar erger, letterlijk happen eruit. Ze zeiden dat ik mocht terug komen als ik noet tevreden was maar ik ben bang dat het dan ook alleen maar erger wordt. Ik ga vandaag naar een andere kapsalon om het in ieder geval symmetrisch te laten maken zodat het weer goed aan kan groeien. Jammer
Children's Haircuts
Anonymous•about 6 years ago
Jennifer heeft m'n korte haar lekker pittig en erg naar m'n zin geknipt. Stijlvolle artistieke salon met prachtige kroonluchters. Er hangt een erg prettige werksfeer!! Voor mij geen andere kapperszaak meer: goed bezig en tot snel :-)
Ladies' Haircuts
Dianne•about 6 years ago
last minute een afspraak gemaakt en ik kon meteen terecht. wat een top ervaring! er wordt goed naar het haar gekeken en persoonlijk advies gegeven. ik kom ook zeker terug, dikke aanrader!
Ladies' Haircuts
Nuance•about 6 years ago
Top bezoek, de nieuwe collega’s van Nelleke hebben dezelfde hoge kwaliteit en service als Nelleke zelf. Gewoon top.
Men's Haircut
Steven•about 6 years ago
Dyed my hair here a while ago and the results were beautiful! I will always return :)