Het resultaat is altijd prachtig bij Shear Madness. Meestal worden de highlights gezet door Harrison, maar Shadi deed het net zo prachtig! Ben er echt heel blij mee, het ziet er heel natuurlijk uit en de toner is amazing. Dank weer!
Styled by Shadi•
Ladies' HaircutsShow all…
Nathalie•over 1 year ago
Het was mijn eerste keer verven en high lights zetten. Ik had geen idee wat mij te wachten stond maar ik werd goed ingelicht en mee genomen in het proces. Daarnaast heb ik er ongeveer drie uur gezeten maar dit was zo voorbij door de gezelligheid en fijne sfeer. Er was ook oog voor andere klanten maar het was leuk om te zien hoe men met elkaar omging. Overall een goede ervaring dus!
Styled by Harrison•Ladies' Half Head Highlights
Isabelle•over 1 year ago
Fantastic. Every time I come here it’s a pleasure. Shadi is very skilled and really takes the time to make you feel special and good about yourself. He’s my main and only hairdresser now.
Styled by Shadi•Ladies' Haircuts
Rivi•over 1 year ago
Het beste resultaat wat ik tot nu toe gehad heb bij welke kapper dan ook. Er hangt een gezellige sfeer, de medewerkers zijn vriendelijk. Alles wordt met zorg tot op de details uitgezocht en uitgevoerd. Aanrader!
Styled by Harrison•
Ladies' HaircutsShow all…
Eva•over 1 year ago
Mijn vriend is super fijn ontvangen en heel tevreden met resultaat.