Styling by M | Nijkerk

Vetkamp 85, Nijkerk - Part of Styling by M Centrum
Open Today: 08:30 - 13:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair
Face
Massage

Venue reviews

4,5
364 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Een vooral efficiënt werkende salon, voor een was- en knipbeurt, dat ik hier inmiddels 3x heb laten doen. Persoonlijk mis ik bij deze salon de "ouderwetse salon gezelligheid" en de ruimte voor het bespreken of advies van eventuele toevoeging van producten tijdens de behandeling. Henrieke heeft snel door wat je wil en handelt daar ook naar, over haar knipkunst ben ik zeer tevreden.
Ik kom al zeker 20 jaar bij Miranda, en dat bevalt goed. Je kan aangeven wat je met je haar wil en ze fixt het. Van alle markten thuis. Ben niet voor niets al 20 jaar klant dus ik zou zeggen plan een afspraak en ga het ervaren. Ik weet zeker dat je tevreden de zaak verlaat😊
nvt
Het was gezellig, Amber is niet te druk. Geen te strakke rollers . Geen natte handdoeken. Goed geknipt. Netjes in model geföhnd .
Mijn schoonmoeder zit sinds kort in een verzorgingstehuis en daar zit deze kapsalon ook. Miranda kan geweldig goed omgaan met de bewoners van het verzorgingstehuis. En ze heeft mijn schoonmoeder echt goed geknipt. Ze krijgt van alle kanten complimenten over haar haar.
Show more reviews...

Meet the team

Services

Hair

Services

Hair

Services

Hair

Services

Hair

Services

Hair
Face
Massage

Services

Hair
Face
Massage

What our customers say about Henrieke

Professional8
Skilled5

Services

Hair
Face
Massage

Portfolio

What our customers say about Amber

Pleasant6

About

Hoi ik ben Miranda en ben met 1 kapsalon begonnen en naar 20 jaar zijn het er 4 en haarwerksalon met nog net zoveel plezier!!

Services

Hair
Face
Massage

Portfolio

What our customers say about Miranda

Skilled7
Knowledgeable6
Experienced6
Professional5

Services

Hair
Face
Massage

Portfolio

Services

Hair
Face
Massage

What our customers say about Miranda

Professional14
Friendly14
Skilled13
Experienced9

Services

Hair
Face
Massage

Amenities

General
Pet-friendly
Child friendly
Products
Cruelty-free products
Internet
Free Wifi
Accessibility
Wheelchair accessible
Payment methods
Cash accepted
Debit card accepted
Cash Back available

About

Styling by M | Nijkerk
Vetkamp 85
Nijkerk

Styling by M in Nijkerk is een kapsalon voor al je wensen op het gebied van haar, make-up en styling. De salon gaat al ruim 20 jaar met de tijd mee, maar werkt nog altijd volgens dezelfde filosofie. Het team levert kwaliteit, passie en bevlogenheid voor een optimaal resultaat. Laat je verwennen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is vlakbij bushalte Nijkerk, Zilverschoon.

Het Team:
Eigenaresse Miranda heeft meerdere goedlopende kapsalons en werkt hier samen met drie andere medewerksters. Het is een gezellig maar professioneel team.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een ontspannen sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Knip- en kleurbehandelingen.
  • Merken en producten: Artistique, Mediceuticals.
  • De extra’s: Gratis parkeren bij de salon.
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0017:30
WedWednesday
08:3017:30
ThuThursday
08:3017:30
FriFriday
08:3018:00
SatSaturday
08:3013:00
SunSunday
Closed

Hair Salons nearby