Sunfit Beauty Care - De Jordaan

Elandsgracht 101, Amsterdam, 1016TS - Part of Beauty Care Sunfit
Open Today: 10:00 - 20:00
Off peak and last minute

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face
Massage
Body

Venue reviews

4,6
2805 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik heb even gewacht met mijn review schrijven tot de resultaten goed zichtbaar waren, maar wauw! Ik kom al langere tijd bij jullie maar dit was echt de beste gezichtsbehandeling voor mijn huid. Niet normaal hoeveel verbetering ik zie! Ik ben er zo blij mee. Daarnaast heb ik ook ontzettend goed advies gekregen over de producten die het beste bij mijn huidtype passen. Echt heel erg bedankt! Ik kom zeker weer terug.
Uitstekende salon waar je ontzettend vriendelijk wordt geholpen. Ze denken met je mee en geven goed advies. De pedicure is uiterst zorgvuldig uitgevoerd.
Zoals altijd weer een prettige behandeling hier gehad. Heel fijn!
Always great service! They keep my eyebrows so clean
Super fijne pedicure behandeling gehad van Nadia. Vriendelijke salon en Nadia stelde me heel goed op mijn gemak. Professioneel en super gastvrij.
Show more reviews...

About

Sunfit Beauty Care - De Jordaan
Elandsgracht 101
1016TS Amsterdam

Bij schoonheidssalon Sunfit Beauty Care in het hart van de Jordaan kun je terecht voor de zonnebank, maar ook voor gezichtsbehandelingen, sugaring, harsbehandelingen, wimperextensions en een manicure of pedicure.

In deze salon zijn ze gespecialiseerd in huidverbetering en ontharen. Je kunt voor ontharen kiezen tussen hars of sugaring. Sugaring is een methode waarbij gebruik wordt gemaakt van een natuurlijke pasta die bestaat uit suiker, water en citroensap. Dit is een huidvriendelijke en minder pijnlijke manier van ontharen. Ga hier voor waanzinnige wimpers met wimperextensions of een wimperlift. Wil je tegelijkertijd met iemand genieten van dezelfde behandeling? Boek dan een duo-gezichtsbehandeling, duo-pedicure of duo-gezichtsbehandeling. Er wordt in deze salon gewerkt met merken zoals Dermalogica, Jan Marini, Neoderma, OPI en Revitalash.

MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
10:0017:30

Products used in this venue

  • Dermalogica
  • Jan Marini
  • Medik8
  • Neoderma
  • OPI
  • PerfectEyeLash
  • RevitaLash
  • The Gel Bottle

Venue awards

Top Rated 2019Most Booked 2018Top Rated 2016

Beauty Salons nearby