The Beauty Director Reviews

Willem Schoutenstraat 48 , Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,8
783 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Ik vind 't een mooie salon en dat deze salon de enigste is voor mij De dames zijn aardig en gastvrij Voor de behandeling wordt j alles uitgelegd Het is een aanrader een bezoekje te brengen bij deze salon
Goed, weer strakke wenkies :D
Ik wilde mooie powderbrows maar niet de hoofdprijs betalen. Heb erg lang gezocht en uiteindelijk voor deze salon gekozen. Ze neemt echt de tijd met voortekenen en stelde me ook heel erg gerust. Ik vond het ook een mooie rustgevende salon. Ik denk er over na om ook mijn lippen te gaan doen.
Full lips! Echt heel mooi gezet en eindelijke vollere lippen haha
Ik was erg bang voor de PMU bij mijn ogen.. Mevrouw wist me gerust te stellen en voerde de behandeling discreet uit. Hygiëne was duidelijk aanwezig en ook bij vragen over de nazorg werd ik goed begeleid. Super blij met het resultaat! Het is een mooie subtiele behandeling die er voor zorgt dat je bij opstaan er al net iets meer verzorgd uitziet.