Mooie salon op de prinsengracht. Ik heb me wenkbrauwen laten epileren en verven! Me wenkbrauwen zijn voller en mooier dan ooit. Verven is echt een uitkomst!
Anonymous•about 9 years ago
Fijne ambiance en een plek waar ik verwacht nog eens terug te komen. Ook omdat het qua lokatie gunstig is voor mij. Ik vroeg mij af wat ik zo prettig vond aan de ambiance en realiseer mij nu dat de communicatie als prettig en gelijkwaardig heb ervaren (in tegenstelling tot de 'high end attitude' die ik elders tegenkwam).
Ik zeg: doen!
Tanja•about 9 years ago
As always: great! Just one of the nicest salons in Amsterdam
Melody•about 9 years ago
Geweldige bindweefselmassage hehad! Ik kreeg daarna echt heel veel complimentjes over mijn huid. Ik zag ook meteen en de dagen erna nog het effect ervan. Binnenkort toch even een kuur boeken :) ps. Martini had mij behandeld en zij heeft echt gouden handen.