The Nail Kink is een privé nagelstudio en biedt een *artverwarmende ervaring in persoonlijke setting. Hier draait het niet alleen om perfecte nagels, maar ook om een intieme, luxe beleving waarin elke klant volledig in de watten wordt gelegd.
Merken en Producten In de studio wordt gewerkt met de producten Crystal Nails en Gelish. Met enkele andere grote en betrouwbare merken als de vaste merken niet bieden wat we nodig hebben.
Ervaring:
Melinde is met meer dan 14 jaar ervaring in het vak zeer gedreven en gepassioneerd om de mooiste creaties te maken, terwijl ze de hoogste zorg draagt voor de gezondheid van je natuurlijke nagels.
Specialisaties: Hier kun je terecht voor een uitgebreide manicure in combinatie met een BIAB behandeling op je eigen nagellengte. Of heb je liever sexy lange nagels zonder dat je hoeft te wachten tot ze gegroeid zijn? Kies dan voor de gel nagelverlenging met Dual Forms. Oh en voeg zeker het art & design optie toe zodat jouw nagels met de hand beschilderd worden voor dat extra unieke gevoel.
Bereikbaarheid: Parkeren is gratis op het terrein. Een persoonlijke haal- en brengservice naar station Maarssen is beschikbaar voor €8,-. Er is een reserveerbus in de buurt, die vooraf telefonisch gereserveerd moet worden.
Extra's: Deze studio is meer dan een nagelstudio – het is een luxe ervaring waarin jouw wensen en fantasieën werkelijkheid worden. Hier wordt écht de tijd genomen, zodat jij kunt genieten van exclusieve nagelverzorging in een unieke, intieme sfeer.