Beauty Salon
in Netherlands
Any date
Beauty salons

Choose from 5789 beauty salons in Netherlands

Footfairy-Voetfee

4,8
38 reviews
Uiterwaardenstraat, Amsterdam
Show on map
Pedicure Korte Behandeling 30 mins
€45
Pedicure Verwijderen van likdoorns 30 mins
€45
Pedicure Mycose/Klaknagels behandelen 30 mins
€45
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
12:0017:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

(Omschrijving van de salon in een mooie bewoording.)

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen in Amsterdam Zuid in de Uiterwaardenstraat 209, Mijn salon is bereikbaar met openbaarvervoer Bus lijn 62 of Tram lijn 4 kunt u uitstappen op halte Maasstraat en dan is het 5 min lopen. .., ..

Het team: Bestaat alleen uit mij. Ik ben Cheyenne Johanns als afgestudeerd Pedicure aan de La Lique Cosmetics opleiding. Kijk ik er naar uit uw voeten te mogen behandelen. Met mijn affiniteit met alle soorten culturen en leeftijden creëer ik een plek waar iedereen zich thuis voelt. U kunt bij mij vrijwel met elk voetkwaaltje terecht. Kalknagels, Ingroeiende teen nagels, overtollig eelt of een pijnlijke likdoorns. Of voor een gewone behandeling om uw voeten te verwennen en gezond te houden. Met bijna alles kunt u bij mij terecht.

En ik ben natuurlijk lid van ProVoet als aspirant-lid

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Is ongedwongen en zen zeker om dat ik leuke collega salons in het pand heb onder ander een Schoonheidsspecialiste en Fysio/Massage salons
  • Gespecialiseerd in: Ik ben vrij well overal in gespecialiseerd op voet gebied als het niet zwaar medisch is. In Februari ga ik studeren voor medisch pedicure dus spoedig kan ik ook zwaar medisch patiënten behandelen
  • Gebruikte merken en producten: Gewolde voet verzorging Producten
  • Verder ben ik de Nederlandse, Engelse, Duitse machtig en Frans wat beperkter.
New

ietsmethaar

No reviews
Bloeidaal, Amersfoort
Show on map
Pony knippen 10 mins
€10
Wenkbrauwen - Wenkbrauwen - Wenkbrauwen • epileren 15 mins
€15
Baard 15 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0016:00
ThuThursday
12:0018:00
FriFriday
10:0016:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: De salon van ietsmethaar bevindt zich op de eerste verdieping in de sportschool van Social Performance Club. Beide bedrijven hechten veel waarde aan hun community en hebben dan ook een sterke vaste klantenkring. De sfeer heeft iets persoonlijks, huiselijks, iets kalms en creatiefs. Er is dan ook ruimte voor ieder individu.

Producten: REF, Four Reasons, Difiaba, K18, BHAVE. Deze zijn allemaal vegan.

Ervaringen: ietsmethaar is een eenmanszaak, waarvan Lilian de eigenaresse is. Met meer dan zestien jaar ervaring als kapster, haarstyliste, visagiste en concept ontwikkelaar, houd zij zich dan ook bezig met het knippen van haar, haarstyling en visagie voor onder andere bruiloften en/of werk op de set.

Specialiteiten: Bij ietsmethaar wordt geknipt op droog haar, zo wordt de coupe vormgegeven a.d.h.v. de natuurlijke valling van het haar.

Bereikbaarheid: De dichtstbijzijnde bushalte bevindt zich op 0,39 km van de salon. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 2,45 km van de salon. Doordat de salon zich op de eerste verdieping van de sportschool bevindt, is die enkel toegankelijk is met een trap.

Extra's: Hair, make-up, brows • Bridal hair & make-up • Shoots • Workshops • Vegan friendly • Cruelty free

New

HAAR SKILLS

No reviews
Assen, Drenthe
Show on map
Knippen Kids (tot 10 jaar) 30 mins
€22
Tondeuse (Alles 1 stand) 15 mins
€15
Knippen Dames / Heren 30 mins
€30
Quick view venue details
MonMonday
09:3017:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
09:3016:30
ThuThursday
09:3016:30
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Beschrijving Sfeer Er heerst een ontspannen sfeer, waar persoonlijke aandacht en perfectie centraal staan.

Beschrijving Merken en Producten Haarproducten: L'anza, Olaplex, K18, Pretty Curly Girl, Curly Girl Movement, Boucleme. Make-upproducten: Inglot, Mac, Sleek.

Beschrijving Ervaring Met 22 jaar ervaring als kapper en 21 jaar als allround kapper heeft zij zich continu bijgeschoold via cursussen en trainingen. Het streven naar ontwikkeling en verfijning in het vak geeft haar energie. Ze haalt voldoening uit het realiseren van klantenwensen, vooral wanneer een klant met een Pinterest-moodboard binnenkomt en met exact het gewenste resultaat vertrekt.

Het volgen en uitvoeren van trends maakt haar werk uitdagend en vernieuwend, aangezien deze constant veranderen. Ze beschouwt communicatie als een essentieel onderdeel van haar werk: goed luisteren, samenvatten en vertalen, maar ook eerlijk terugkoppelen wanneer iets niet direct haalbaar is. Bovendien geeft ze advies over mogelijkheden waar de klant misschien nog niet aan heeft gedacht. Dit alles maakt haar werk waardevol en uiterst plezierig.

Beschrijving Specialiteiten Knippen en verzorgen van krullen Kleuringen zoals balayage, ombre, colormelt, foilage en highlights Advies op basis van gezichtsvorm en huidskleur Bruidskapsels en bruidsmake-up Beschrijving Bereikbaarheid Gelegen nabij CS Assen en bushaltes.

Beschrijving Extra's Een moment voor jezelf nemen en investeren in zelfzorg staat hier centraal. Door een ontspannende behandeling kan de klant even helemaal tot rust komen en puur genieten. Vervolgens verlaat men de salon ontspannen en zelfverzekerd, als een nog mooiere versie van zichzelf.