All hair and beauty

Choose from 43 venues offering hair and beauty in Apeldoorn

New

Enchanted Beauty Salon

4,9
19 reviews
De Haven, Apeldoorn
Show on map
Last minute
Aanvullende behandeling - Lash bath 5 mins
from €4,25
save up to 15%
Aanvullende behandeling - Chrome 5 mins
from €4,25
save up to 15%
Aanvullende behandeling - Change form 5 mins
from €2,55
save up to 15%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:1516:00
WedWednesday
10:1520:00
ThuThursday
12:1519:00
FriFriday
10:1515:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Enchanted Beauty Salon in Apeldoorn is een manicure- en pedicuresalon waar zorg, comfort en schoonheid centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen en zich zelfverzekerd en verzorgd te laten voelen – van top tot teen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Apeldoorn, Station Centrum, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, stijlvol en comfortabel – een fijne plek waar je volledig tot rust komt en met een glimlach weer naar buiten stapt.

Gespecialiseerd in: Huidbehandelingen, lash & brow treatments, BIAB treatment (nieuwe set en nabehandeling), wimperextensions en diverse beauty extra’s.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige producten die geselecteerd zijn op kwaliteit, duurzaamheid en huidvriendelijkheid – voor een professioneel en langdurig resultaat.

De extra’s: Vlot bereikbaar met het openbaar vervoer Ruime en flexibele openingsuren op afspraak Er wordt zowel Nederlands als Engels gesproken voor een soepele communicatie

Massage Corpora

4,9
52 reviews
Osseveld-Oost, Apeldoorn
Show on map
Rug-, schouder- & nekmassage = Anti-Stress massage 45 mins - 1 hr 15 mins
from €25
Ontspanningsmassage1 hr - 1 hr 30 mins
from €45
Ontspanningsmassage Stevig1 hr - 1 hr 45 mins
from €50
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:00
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0021:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0020:30
SatSaturday
10:3015:30
SunSunday
10:3015:30

Geachte klant, Massage Corpora is 2e Paasdag geopend!

Ontspan en Herstel met Massage

Bent u toe aan een welverdiend moment van ontspanning? Laat de stress van het dagelijks leven achter u en geef uzelf de kans om te ontspannen. Massage biedt tal van voordelen, zoals verlichting van spierpijn, verbetering van de doorbloeding, en het stimuleren van de afvoer van gifstoffen. U zult zich vitaler en meer ontspannen voelen, en bovendien kan regelmatig een massage helpen om klachten te voorkomen en de flexibiliteit in uw bewegingen te behouden.

Persoonlijke Benadering

Bij uw eerste bezoek neem ik de tijd voor een intakegesprek. We bespreken uw wensen en eventuele klachten, zodat we gerichte aandacht kunnen besteden aan de gebieden die dat nodig hebben. Ook voor mensen die nog nooit een massage hebben ervaren, ben ik er om uw drempelvrees weg te nemen.

Speciale Aandacht voor Fibromyalgie

Als u fibromyalgie heeft, behandel ik u graag in overleg en pas ik de druk van de massage aan op uw behoeften. Veel mensen ontdekken tijdens een massage hoe hun lichaam aanvoelt en worden zich bewust van spanning en klachten.

Professionele Praktijk

Mijn praktijk aan huis is gelegen in Apeldoorn, in de wijk Osseveld Oost, nabij het Fort winkelcentrum. Ik ben een gediplomeerd, gecertificeerd en ervaren masseur met een professionele en discrete instelling. Na elke behandeling wordt de praktijkruimte grondig gereinigd, en ik gebruik uitsluitend plantaardige oliën zonder chemische toevoegingen. Een kleine praktijk in huiselijke sfeer maar met groot hart voor goede massages.

Maak een Afspraak

Ervaar de kracht van massage en gun uzelf dit moment van ontspanning. Zie mijn website voor meer informatie en boek uw gekozen massage. Bij vragen neem contact met mij op per telefoon, app of mail. U bent van harte welkom!

Geachte klant vanaf 4 mei 2025 tot en met 15 mei 2025 is de salon gesloten i.v.m. vakantie!

Lion’s Beauty

5,0
100 reviews
Apeldoorn
Show on map
Oksels 15 mins
€23
Kin 5 mins
€12
Navelstreep 5 mins
€12
Quick view venue details
MonMonday
12:0017:00
TueTuesday
10:0017:00
WedWednesday
10:0017:00
ThuThursday
10:0017:00
FriFriday
10:0017:00
SatSaturday
10:0015:00
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: Het is een plek waar zelfzorg een kunst wordt, waar elke behandeling een symfonie van rust en vernieuwing dirigeert.

Merken en producten: Wij voeren onze gezichtsbehandeling uit met het merk Casmara. Casmara is een Spaans merk bekend om geavanceerde huidverzorging, vooral hun innovatieve gezichtsmaskers met algenextracten. Ze bieden diverse lijnen, van hydratatie tot anti-aging. We werken ook met het merk Toskani. Toskani is een Spaans merk dat gespecialiseerd is in dermatologische huidverzorgingsoplossingen, waaronder serums en peelings, gericht op het verbeteren van de huidgezondheid wereldwijd.

Onze apparatuur voor het laseren: De GentleMax Pro is een lasersysteem voor ontharing en huidverjonging, dat Alexandrite en Nd:YAG lasers combineert voor effectieve resultaten op diverse huidtypen en haarkleuren.

Het team: Lion’s Beauty valt op door haar persoonlijke aandacht en zorgvuldige aanpak. Klanten waardeerden niet alleen haar deskundigheid, maar ook de vriendelijke sfeer in haar salon. Al snel verspreidde het nieuws zich en werd Lion’s Beauty een go-to bestemming in de regio. Haar succes lag niet alleen in geavanceerde technologie, maar ook in haar passie voor het helpen van mensen bij het bereiken van een gezonde en stralende huid.

Specialisaties: acne.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bus.

Extra's: Gratis parkeren.

Kapsalon Azi

4,8
51 reviews
Kerschoten-West, Apeldoorn
Show on map
Vrouwen - Knippen,drogen 30 mins - 1 hr
from €25
Vrouwen - Pony knippen 10 mins
€5
Epileren - Wenkbrauwen 15 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0016:00
WedWednesday
10:0016:00
ThuThursday
10:0016:00
FriFriday
10:0016:00
SatSaturday
10:0015:00
SunSunday
Closed

Ik ben een ervaren kapster met 23 jaar vakkennis, en ik werk sinds 2022 in mijn eigen gezellige kapsalon in Arkel. Ik heb er bewust voor gekozen om op afspraak te werken, omdat dit beter aansluit bij mijn manier van werken en mijn leven. Zo kan ik elke klant persoonlijke aandacht geven.

In mijn salon neem ik de tijd om te luisteren naar jouw wensen. Samen kiezen we de haarstijl en kleur die het beste bij je past. Het mooiste moment voor mij is wanneer klanten stralend de deur uit gaan.

Ik werk het liefst één-op-één met mijn klanten, zodat ik me volledig op jou kan concentreren. Een warm drankje staat altijd voor je klaar. Ik kijk ernaar uit om je te

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Apeldoorn, De Veenkamp.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Het team is professioneel en zet zich in om iedere klant de beste zorg en aandacht te bieden. Ze zijn op de hoogte van de nieuwste trends en technieken in de kappersbranche om hun klanten de beste ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon

  • Sfeer: Vriendelijk & open
  • Gespecialiseerd in: Haarbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: American Crew, Wella, Babyliss, Fanola, Sibel & Peggy Sage