Choose from 42 venues offering classic facials near A'DAM Toren, Amsterdam

mooier@home

4,9
545 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
Gezichtsbehandeling Basis 60 minuten1 hr - 1 hr 45 mins
from €76,50
Gezichtsbehandeling Extra 75 minuten1 hr 15 mins - 2 hrs
from €93,50
Gezichtsbehandeling Luxe 90 minuten1 hr 30 mins - 2 hrs 15 mins
from €115,50
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

De nieuwe tijdelijke locatie van mooier@home straalt een heerlijke ontspannen sfeer uit. Het ontspannen en genieten kan daardoor direct bij binnenkomst beginnen. De salon biedt een ruim aanbod aan behandelingen voor zowel mannen als vrouwen aan. De huisdieren zijn gebleven dus laat even weten als je een allergie of angst hebt, dan houdt Anne daar rekening mee.

Wat wij leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm, persoonlijk en welkom.
  • Gespecialiseerd in: Suikerontharen / sugaring, gezichtsbehandelingen, wimperextensions en wenkbrauwen.
  • Merken: Natuurlijke producten.
  • Extra: Anne zet altijd de puntjes op de i.

Het team:
Het team bestaat alleen uit schoonheidsspecialiste en visagiste Anne. Zij is gespecialiseerd in suikerontharen (Sugaring) en gezichtsbehandelingen. De ontharingsbehandelingen zijn geschikt voor gezicht en lichaam en zowel voor mannen als vrouwen. De heerlijke gezichtsbehandeling kan je uitbreiden met een huidverstrakkende bindweefselmassage. Of natuurlijk een van de andere opties zoals verven en shapen wenkbrauwen. Alle behandelingen worden uitgevoerd met het natuurlijke merk Pandhy’s safe cosmetics. Ook de minerale make-up in de salon is van Pandhy’s.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is op loopafstand van de Buiksloterweg pont. Dus heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je met de auto dan is (betaald) parkeren gemakkelijk in de directe omgeving. Is je afspraak dichter bij het weekend en rond etenstijd, dan duurt een plek zoeken wellicht iets langer. De nieuwe locatie ligt op 5 minuten verder fietsen vanaf de oude locatie.

Op dit adres tijdelijk niet beschikbaar: Dit adres is helaas niet geschikt om de vergunning van de GGD te krijgen voor permanente make-up behandelingen. Dit is tijdelijk niet beschikbaar.

RHYE (voorheen Browhouse)

4,8
529 reviews
Herengracht, Amsterdam
Show on map
Last minute
Collagen session - red light therapy 15 mins
from €22,50
save up to 10%
Collagen session 8x 15 mins
from €148,50
save up to 10%
Collagen session 16x 15 mins
from €270
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
11:0020:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
08:0018:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
08:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

RHYE, voorheen bekend als Browhouse, werd opgericht in 2017 en heeft zich sindsdien gevestigd als de meest exclusieve en luxe brow studio van Amsterdam. In het hart van de stad, aan de historische grachten, biedt ons serene en luxueuze pand een toevluchtsoord van rust en ontspanning, waar elke behandeling een moment van selfcare is.

Onze deskundige specialisten, elk met jarenlange ervaring en diepgaande kennis, staan klaar om jouw wenkbrauwen tot in de perfectie te stylen. Wij streven naar een resultaat dat jouw natuurlijke schoonheid accentueert, met een op maat gemaakte benadering die aansluit op jouw unieke gezichtsvorm en wensen.

RHYE geniet in Nederland een ongeëvenaarde reputatie, mede dankzij de vele bekende influencers en BN'ers die onze studio als vaste bestemming voor hun brow- en lash treatments kiezen. Bij ons draait het om meer dan alleen schoonheid; het is een ervaring van luxe en vakmanschap die jouw verwachtingen overtreft.

Bij RHYE staat persoonlijke aandacht en een buitengewoon resultaat centraal, zodat jij met perfecte, natuurlijke brows en een hernieuwd gevoel van zelfvertrouwen de deur uitgaat.

Mooiere Huid

5,0
160 reviews
Herengracht, Amsterdam
Show on map
Last minute
Facials - Short Welcome Facial 50 mins
€102,50
Facials - Short Personalized Facial 50 mins
from €92,25
save up to 10%
Facials - Short Facial with Cryo add-on1 hr 5 mins
€128
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
11:0022:30
WedWednesday
11:0022:30
ThuThursday
11:0022:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
10:0013:00

Mooiere Huid wordt gerund door Annemiek en ze werkt alleen.

Sinds 1999 is ze gediplomeerd schoonheidsspecialiste, sinds 2021 is ze ook gediplomeerd facialiste en gespecialiseerd in gezichtsmassages. Deze opleiding volgde ze in Parijs. Annemiek is dol op innovatieve producten en apparatuur maar werkt ook heel erg graag met haar handen. Ze is en blijft nieuwsgierig en volgt regelmatig trainingen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De salon zit in de Beulingstraat, een autovrij straatje van Singel naar Herengracht. Middenin de stad en toch heerlijk rustig. De salon is een studio, waar alleen op afspraak wordt gewerkt.

Gespecialiseerd in: Innovatieve gezichtsmassages die niet alleen ontspannend zijn maar ook verstevigend en liftend werken op de spieren in het gezicht. Facials die de kracht van mooie producten combineren met veel kennis van de huid, apparatuur en massage. Je gaat met een prachtige glow weer naar buiten.

Wil je meer? Je kunt ook terecht voor huidverbetering (microneedling, een biologische peeling en behandelingen met LED licht of VPL) én permanente ontharing.

Extra’s: Annemiek blijft altijd bezig met ontwikkeling omdat ze dat het allerleukste vindt. Ze luistert naar jouw wensen en past haar behandeling hierop aan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tram 2 en 12 halte: Koningsplein. Metro 52 halte: Rokin.