Choose from 22 venues offering eyebrow & eyelash tinting near Mosplein, Amsterdam

Laser Vision Beauty Centrum

4,8
111 reviews
Noord, Amsterdam
Show on map
Verven - Wimpers & wenkbrauwen 20 mins - 30 mins
from €10
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0021:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bij Laser Vision Beauty Centrum in Amsterdam ben je van harte welkom. Bij deze professionele salon draait het allemaal om jou. Het team zorgt ervoor dat jij in het middelpunt van de aandacht staat en gaat alleen voor het beste resultaat. Je kunt er onder andere terecht voor laserontharen en gezichtsbehandelingen en lichaamsbehandelingen. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Op loopafstand van Metrostation Noord

Het team:

Schoonheidsspecialist en laser specialist Berfin staat voor je klaar. Berfin heeft 14 jaar werkervaring . Deze salon is een ANBOS en ANKO gecertificeerd bedrijf. Het is zowel een beautysalon als een leerbedrijf.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is een vrouw vriendelijke salon waar de je ongeacht afkomst en religie je vrij en op haar gemak voelt. Door de afgesloten ruimtes spreken ze van 100% privacy
  • Gespecialiseerd in: Definitief ontharen met de Lightsheer Diode Laser. Huidverzorging en huidverbetering en afslankbehandelingen.
  • Gebruikte merken en producten: Henriette Faroshe, Laneche en Medik8
  • De extra's: In de salon spreken Turks, Nederlands en Engels. Voldoende parkeer gelegenheden voor en achter de salon. Womans only salon.

La Lique Browbar

4,8
48 reviews
Amsterdam
Show on map
Off peak
Brow Tint 20 mins
from €16,20
save up to 10%
Lash tint 15 mins
from €13,50
save up to 10%
Hybrid brows 30 mins
from €29,66
save up to 9%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0017:00
ThuThursday
10:0017:00
FriFriday
10:0016:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bij La Lique Browbar in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een wenkbrauwlift of wimperlift. Weet je nog niet helemaal wat je met je wimpers wilt doen? Of welke wenkbrauwbehandeling bij je past. Geen zorgen! Ashley heeft genoeg ervaring en kan samen met jou kijken naar wat je wensen zijn. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is Oostenburgergracht (5 min lopen), tramhalte is Rietlandpark (8 min lopen). Met de auto? Parkeer het beste bij ParkBee Cruquiusstraat.

Het team:

De hoofd styliste is Ashley, zei geeft ook lessen en heeft nog een eigensalon in Almere. Op locatie voor het afrekenen is Noud. Met een trotse geschiedenis van 30 jaar is La Lique een gevestigde naam. Onze hoofdstyliste, Ashley, voegt daar haar expertise aan toe met 8 jaar ervaring in het vak. Samen vormen ze een team dat staat voor jarenlange toewijding en vakmanschap. Ashley is volledig gecertificeerd, en bij La Lique zijn we een erkend opleidingsinstituut met jarenlange ervaring en up-to-date kennis.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Betreed onze luxueuze salon in een nieuw, modern pand. De strakke architectuur en stijlvolle inrichting creëren een elegante ambiance. Comfortabele meubels, zachte verlichting en doordachte details zorgen voor een uitnodigende sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwbehandelingen, wimpers en waxen.
  • Merken en producten: MRS. Higbrow, Perfect Eyelash, Golden Rose, CND, Naturys
  • De extra’s: Ontdek de unieke charme van onze browbar, waar we niet alleen professionele wenkbrauwbehandelingen aanbieden, maar ook een winkel hebben met meer dan 4000 cosmetische producten, van make-up tot alles voor de perfecte wenkbrauwen.

mooier@home

4,9
539 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
Verven en Shapen - wenkbrauwen 20 mins
from €30
Verven - Wimpers & wenkbrauwen 30 mins
€30
€33,50
Verven - wenkbrauwen 20 mins
€16,50
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

De nieuwe tijdelijke locatie van mooier@home straalt een heerlijke ontspannen sfeer uit. Het ontspannen en genieten kan daardoor direct bij binnenkomst beginnen. De salon biedt een ruim aanbod aan behandelingen voor zowel mannen als vrouwen aan. De huisdieren zijn gebleven dus laat even weten als je een allergie of angst hebt, dan houdt Anne daar rekening mee.

Wat wij leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm, persoonlijk en welkom.
  • Gespecialiseerd in: Suikerontharen / sugaring, gezichtsbehandelingen, wimperextensions en wenkbrauwen.
  • Merken: Natuurlijke producten.
  • Extra: Anne zet altijd de puntjes op de i.

Het team:
Het team bestaat alleen uit schoonheidsspecialiste en visagiste Anne. Zij is gespecialiseerd in suikerontharen (Sugaring) en gezichtsbehandelingen. De ontharingsbehandelingen zijn geschikt voor gezicht en lichaam en zowel voor mannen als vrouwen. De heerlijke gezichtsbehandeling kan je uitbreiden met een huidverstrakkende bindweefselmassage. Of natuurlijk een van de andere opties zoals verven en shapen wenkbrauwen. Alle behandelingen worden uitgevoerd met het natuurlijke merk Pandhy’s safe cosmetics. Ook de minerale make-up in de salon is van Pandhy’s.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is op loopafstand van de Buiksloterweg pont. Dus heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je met de auto dan is (betaald) parkeren gemakkelijk in de directe omgeving. Is je afspraak dichter bij het weekend en rond etenstijd, dan duurt een plek zoeken wellicht iets langer. De nieuwe locatie ligt op 5 minuten verder fietsen vanaf de oude locatie.

Op dit adres tijdelijk niet beschikbaar: Dit adres is helaas niet geschikt om de vergunning van de GGD te krijgen voor permanente make-up behandelingen. Dit is tijdelijk niet beschikbaar.

Debora Escobar

5,0
21 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
wimpers verven i.c.m. behandeling 15 mins
€15
wenkbrauwen verven i.c.m behandeling 15 mins
€15
wimpers/wenkbrauwen verven i.c.m behandeling 30 mins
€20
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
10:0017:00

Welkom bij Debora Escobar – Jouw Schoonheidssalon in Amsterdam Noord! Ontdek een plek waar jouw innerlijke en uiterlijke welzijn centraal staan. Bij Debora Escobar luister ik aandachtig naar jouw wensen en stel ik een persoonlijk behandelplan op dat perfect aansluit bij jouw behoeften. In onze rustige en sfeervolle salon kun je volledig ontspannen en weer in balans komen van binnen én van buiten.

De behandelingen zijn doelgericht en ontworpen voor langdurige resultaten. Of je nu kiest voor huidverbetering of een moment van pure ontspanning, ik biedt de perfecte behandeling voor iedere huid. Met deskundig advies en persoonlijke aandacht zorg ik ervoor dat jouw huid precies krijgt wat het nodig heeft.

Nieuwe en Exclusieve Behandelingen Ik heb het aanbod uitgebreid met innovatieve behandelingen die zorgen voor diepgaande huidverbetering en ultieme ontspanning:

✔ Geneo X – Een revolutionaire behandeling die vier geavanceerde technologieën combineert: OxyGeneo, TriPollar RF, Ultrasound en ESA. Dit stimuleert de natuurlijke herstelprocessen van de huid, verwijdert dode huidcellen, voert revitaliserende werkstoffen diep in en bevordert de zuurstoftoevoer van binnenuit. Het resultaat? Een stralende, jeugdige huid!

✔ Mommy’s Time Out – Speciaal voor moeders die even helemaal tot rust willen komen. Een ontspannende en verzorgende behandeling, zodat jij je weer fris en energiek voelt.

✔ Jongerenbehandeling – Gericht op de jonge huid, helpt deze behandeling bij het in balans brengen en verzorgen van de huid, met een focus op het voorkomen en behandelen van onzuiverheden. Een combinatie van effectieve huidverzorging en ontspanning.

✔ Chemische peelings van NOON – Dankzij de unieke DermShield™-technologie bieden deze peelings indrukwekkende resultaten zonder de huid te beschadigen. Ideaal voor een verfijnde, egale huid met een frisse uitstraling.

✨ Nieuw: Waxen nu ook mogelijk! ✨

Waarom kiezen voor Debora Escobar? ✔ 15 jaar ervaring in toonaangevende salons ✔ Persoonlijke aandacht en een behandelplan op maat ✔ Geavanceerde technologieën voor langdurige huidverbetering ✔ Ontspanning en verzorging in een warme, uitnodigende sfeer

Bereikbaarheid Adres: Hulstweg 80, Amsterdam Noord (bij Beauty by Soraya)

Openbaar vervoer: De salon is uitstekend bereikbaar met bus en metro. Neem het OV naar Hulstweg 80. Auto: Voldoende parkeergelegenheid in de omgeving, met 1,5 uur gratis parkeren. Fiets: Neem de pont vanaf Centraal Station naar Buiksloterweg en fiets vervolgens in 10-15 minuten naar de salon. Volg de Van der Pekstraat, sla rechtsaf naar de Johan van Hasseltweg en ga links de Klaprozenweg op. Maak een afspraak en ervaar de ultieme verzorging en ontspanning bij Debora Escobar!