Choose from 42 venues offering eyebrow & eyelash tinting in Oud-Zuid, Amsterdam

NC Brows

4,9
1343 reviews
Van Baerlestraat, Amsterdam
Show on map
Henna brows 20 mins - 35 mins
from €22
Threaden - Wenkbrauwen 25 mins - 30 mins
from €29
Browlifting ( lamination) 45 mins - 1 hr 15 mins
from €60
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
Closed

Bij NC Brows in het museumkwartier in Amsterdam kun je terecht voor vrijwel alle denkbare wenkbrauwbehandelingen. Zo kun je hier jouw perfecte wenkbrauwen laten creëren door diverse behandelingen te combineren. Wil je van je wilde haren af? Dan kun je kiezen voor het epileren, harsen of threaden van je wenkbrauwen. Daarnaast kun je de behandeling afmaken met het verven van wimpers of wenkbrauwen voor een extra effect.

Wil je graag wat tijd besparen in de ochtend? Combineer henna brows met een wimperlifting en je hebt tot wel 6 weken geen omkijken meer naar je wimpers of wenkbrauwen! Behalve vrouwen kunnen ook mannen en tieners hier terecht voor perfect wenkbrauwen. Eigenaresse Ensy heeft veel ervaring met threading en henna door haar Iraanse achtergrond. Ze heeft al meer dan 10 jaar met deze methoden gewerkt waardoor ze veel ervaring heeft met verschillende haarsoorten en huidsoorten. Ze zorgt ervoor dat je je op je gemak voelt en brengt je wenkbrauwen weer prachtig in model zodat je met prachtige blikvangers de salon weer uit loopt.

Goed om te weten: NC Brows zit gevestigd in Kbal hair salon.

YanaSavciuc Beauty Studio

5,0
252 reviews
Ceintuurbaan, Amsterdam
Show on map
Off peak
Brow Lamination + Tinting and Shaping 50 mins
from €60
save up to 20%
Brow Shaping & Tinting 30 mins
€44
Brow Tinting & Shaping +Upper lip + Lashes Tinting 40 mins
€79
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0021:00
SatSaturday
09:0015:00
SunSunday
Closed

YanaSavciuc Beauty Studio is an exquisite salon nestled in the heart of Amsterdam. This venue is a true oasis of beauty, offering a calm and serene environment for everyone who walks through its doors.

Nearest public transport:
The beauty studio is easily accessible by public transport. The nearest station is the Van Woustraat tram stop, which is just a mere 2-minute walk away.

The team:
At the helm of this establishment is Yana, the owner of YanaSavciuc Beauty Studio. Yana is incredibly passionate about beauty and takes immense pride in offering the best treatments to her clients. Her keen eye for detail, paired with her dedication to client satisfaction, ensures that every individual leaves the salon feeling pampered and rejuvenated.

What we like about the venue

  • Atmosphere: Relaxing and cozy atmosphere.
  • Specialising in: Brows,Lashes and Makeup
  • Brands and products: Works only with professional high quality products. Use of cosmetics from the luxury segment and also use of more natural products, without harm to people and animals.
  • The extras: There is paid parking available and Yana speaks English, Romanian & Russian

Lashes Boss

4,9
111 reviews
Vondelpark, Amsterdam
Show on map
Off peak
Modelleren & verven - Wenkbrauwen / Brows - Dye & Shape 45 mins
from €31,50
save up to 10%
Brow Lamination & Tint1 hr
€70
Verven - Wimpers & wenkbrauwen met wenkbrauwen shapen/ Brows Shape & Dye incl eyelashes tinting1 hr
from €54
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
Closed

Lashes Boss is een ontharingssalon gelegen in Amsterdam. De salon straalt een warme en uitnodigende sfeer uit, waar klanten zich direct op hun gemak voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte is de Amstelveenseweg tramhalte, die op slechts 4 minuten loopafstand ligt.

Het team:
Het team van Lashes Boss bestaat uit toegewijde professionals die er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hun klanten tevreden en ontspannen de salon verlaten. Ze hebben een passie voor hun vak en dit is te zien in de kwaliteit van hun werk. Ze nemen de tijd voor elke klant en bieden een service op maat, afgestemd op de individuele behoeften en wensen van de klant.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zuid Amerikaanse sfeer waar je gelijk bij binnenkomst fijn voelt .
  • Gespecialiseerd in: Wimpers & wenkbrauwen.
  • Gebruikte merken en producten: London eyeslash, Elan & Mrs high brow.
  • De extra's: Er wordt Nederlands, Engels en Spaans gesproken en je kan betaald parkeren in de buurt van de salon.

Beau Idéal Clinic

4,8
149 reviews
Zeilstraat, Amsterdam
Show on map
Combo Deal: Lashlift & brow lamination2 hrs
€115
Combo Deal: Lashlift & tint + Brow lamination & tint 2 hrs 30 mins
€150
Combo Deal: Lashlift & tint + Brow lamination & tint 2 hrs 30 mins
€150
Quick view venue details
MonMonday
10:0022:00
TueTuesday
10:0022:00
WedWednesday
10:0022:00
ThuThursday
10:0022:00
FriFriday
10:0022:00
SatSaturday
10:0022:00
SunSunday
10:0022:00

Bij Beau Idéal in Amsterdam kom je terecht in een fijne omgeving waar er naar jouw wensen worden geluisterd en waar je altijd tevreden de deur uit loopt. Geniet van een fijne behandeling, terwijl eigenaresse Hanane ervoor zorgt dat je gezien mag worden en je weer lekker in je vel zit. Kom snel langs en geniet! De salon is genomineerd voor de Beauty Award 2024 als 'NewComer of the year' en behoor tot de top 3 salons in deze categorie.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Dicht bij bus- (15) en tramhalte (2)

Het team: Eigenaresse Hanane heeft werkervaring in de branche sinds eind 2018 als make-up/PMU artist en vanaf 2022 als Allround Schoonheidsspecialiste.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: gespecialiseerd in Huidverbetering zoals Acné, Anti-aging en De-Pigmentatie. Verder kan je terecht voor PMU en (bruids) make-up.
  • Gebruikte merken en producten: de salon gebruikt klinische/medische, dermatologisch geteste merken, vegan -en dierproefvrije (cruelty free) producten.
  • De extra’s: gratis wifi

By-SB Face & Body treatments

5,0
249 reviews
Willemsparkweg, Amsterdam
Show on map
Facial "add on" - Brow tinting 15 mins
€17,50
Brow tinting 15 mins
€22,50
Facial "add on" - Lash tinting 15 mins
€19,50
Quick view venue details
MonMonday
09:1514:30
TueTuesday
09:1520:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
12:0020:00
FriFriday
09:3017:00
SatSaturday
09:0015:00
SunSunday
Closed

By SB Face & Body Treatments is een sfeervol ingerichte beautysalon waar je terecht kunt voor een breed aanbod aan beauty behandelingen.

Belangrijk: De beautysalon is gelegen in het souterrain van Lorenzo Coiffures. Dit is tevens ook de ingang van de salon.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: By SB is gelegen in het souterrain van Lorenzo Coiffures in Amsterdam Zuid vlak bij het museumplein. Er zijn verschillende mogelijkheden om de salon met het OV te bereiken.

Het team: Eigenaresse Sylvia is een ervaren allround schoonheidsspecialiste met ruim 15 jaar ervaring in verschillende gerenommeerde salons in Amsterdam. Na ruim 10 werkzaam te zijn geweest als freelancer bij Day & Night Beauty in de Pijp, werd het tijd voor een nieuwe uitdaging en is Sylvia in oktober 2021 haar eigen beautysalon By SB gestart aan de Willemsparkweg in Amsterdam Zuid. Klanten komen graag bij Sylvia vanwege haar ruime ervaring en het brede aanbod aan behandelingen afgestemd op ieders persoonlijke wensen. Daarnaast streeft Sylvia ernaar om een persoonlijke en ongedwongen sfeer te creëren in de salon.

“Ik voel goed aan waar mijn klanten behoefte aan hebben en vind het belangrijk dat zij zich comfortabel en ontspannen voelen”.

Gespecialiseerd in: Klanten ervaren de verschillende waxbehandelingen (met name brazilianwax) als snel, kundig en haast pijnvrij. Ook is men zeer te spreken over Sylvia’s nauwkeurigheid. Ze gaat uiterst gedetailleerd te werk tijdens haar behandelingen en haar massage’s tijdens de facials zijn lekker stevig.

Merken en producten: Dermalogica, Marc Inbane, Esthemax – HydroJelly masks, O.P.I, Pink Gellac, Footlogix