Choose from 6 venues offering eyelash extensions near Badhoevedorp, Noord-Holland

The Girl House

5,0
28 reviews
Osdorpplein, Amsterdam
Show on map
Lash Extensions - Lash Remove & Keratin Treatment 15 mins
€27,50
Lash Extensions - Lash Remove 15 mins
€20
Lash S.O.S 45 mins
€40
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
09:0019:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: Kom binnen bij The Girl House! Ze zijn begonnen met hun beautyroom omdat ze voelden dat vrouwen tegenwoordig worden gedwongen om aan een bepaald schoonheidsideaal te voldoen. Hun doel is om een gemeenschap van zelfverzekerde vrouwen te inspireren die hun eigen schoonheid willen omarmen en versterken, in plaats van te veranderen. Ontdek hun behandelingen die je helpen jouw unieke schoonheid te accentueren. Ze kijken ernaar uit om je te verwelkomen in hun ruimte van schoonheid en zelfvertrouwen!

Producten: Zij staan bekend om hun professionele aanpak en hun inzet voor kwaliteit. Met de juiste certificeringen op zak gebruiken zij uitsluitend hoogwaardige merken. Bovendien streven zij ernaar om de halal methode toe te passen, zodat al hun behandelingen voldoen aan de halal normen.

Ervaring: De team van The Girl House zijn ervaren en gekwalificeerde schoonheidsspecialisten. Zij zijn toegewijd aan het bieden van de best mogelijke service aan al hun klanten.

Specialiteiten: In hun gespecialiseerde salon draait alles om het verbeteren van jouw natuurlijke schoonheid, met een bijzondere nadruk op het accentueren van de ogen en wenkbrauwen.

Vervoer: De salon is dichtbij bus- en tramhalte Amsterdam, metrostation Henk Sneevlietweg.

Extra's: Gratis parkeren beschikbaar bij de salon.

PE Cosmetics

5,0
2 reviews
Oude Bijenpark, Amsterdam
Show on map
Wimperextensions 2D volume - Opvullen1 hr - 1 hr 30 mins
from €39,95
Wimperextensions - Verwijderen 30 mins
€20
Wimperextensions - Verwijderen 30 mins
€20
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
08:3017:00
WedWednesday
08:3017:00
ThuThursday
08:3017:00
FriFriday
08:3017:00
SatSaturday
08:3017:00
SunSunday
Closed

PE Cosmetics is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden. Je kunt bij ons terecht voor alle soorten behandelingen wat betreft Beauty. Wij zijn een beauty bedrijf en werken hierbij ook met ons eigen merk.

Meerdere keren bekroond als Lash Brand of the Year (2020, 2022 & 2024), zijn wij trots om niet alleen een toonaangevend merk te zijn, maar ook een erkende trainingslocatie.

Onze locatie in Amsterdam biedt een extra voordeel: gratis parkeergelegenheid direct voor de deur – een zeldzaamheid in de stad en een fijne extra service voor onze klanten.

Heb je vragen? Ons team staat klaar om je te helpen. Neem gerust telefonisch contact met ons op via 020 801 3364.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen vlakbij de halte Adam Smithplein (68) en Louweshoek (18) bus stop Amsterdam.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: schoon en comfortabel.
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen.