Face Waxing
near Jan de Louterstraat, Amsterdam
Any date
Face waxing

Choose from 8 venues offering face waxing near Jan de Louterstraat, Amsterdam

The Facespa

5,0
18 reviews
Osdorp, Amsterdam
Show on map
Last minute
kin 15 mins
from €4,50
save up to 10%
kin/bakkebaarden/neus/kaak/bovenlip 15 mins
€5
Quick view venue details
MonMonday
10:0019:00
TueTuesday
13:0021:00
WedWednesday
12:0021:00
ThuThursday
11:0017:00
FriFriday
15:0017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: Bij The Facespa werken ze vanuit een holistische visie, waarbij elke behandeling is afgestemd op jouw persoonlijke wensen en behoeften. De salon besteedt extra aandacht aan spanningen in het lichaam met heerlijke schouder-, nek- en hoofdmassages. Door middel van aromatherapie met stoom en kruiden bevorderen de massages zowel je gezondheid als je ontspanning.

Producten: De salon gebruikt uitsluitend de beste producten van het Amerikaanse merk Circadia, dat bekend staat om zijn unieke, wetenschappelijk ontwikkelde ingrediënten. Dit merk zorgt voor een directe glow en is ook verkrijgbaar in de salon.

Ervaring: Deze salon is een eenmanszaak.

Specialiteiten: Faceliftende gezichtsmassage technieken, ontspanning en huidverbetering.

Vervoer: tram 17

Extra's: De massages worden verrijkt met heerlijk geurende, helende misk-olie en 15 andere geneeskrachtige aroma's. Voor het gezicht biedt de salon bindweefselmassage, lymfedrainage, Kobido, cupping, en pressurepoint massages om rimpels te verminderen, de doorbloeding te stimuleren, collageenproductie te bevorderen, en spanningen zoals migraine of voorhoofdrimpels aan te pakken.

Daarnaast biedt de salon speciale behandelingen zoals Bridal Treatments en Mommy Treatments voor volledige ontspanning en zorg. Ook hebben we cadeaubonnen beschikbaar, perfect om iemand een moment van ultiem

The Dollhouse Beauty

4,9
104 reviews
Jan Tooropstraat, Amsterdam
Show on map
Vrouwen waxen - Gezicht 10 mins - 15 mins
from €15
Waxen - Hele Gezicht 15 mins
€35
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0017:00
WedWednesday
10:0017:00
ThuThursday
15:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0012:00
SunSunday
Closed

Bij The Dollhouse Beauty heb je de mogelijkheid om een betere, mooiere en stralendere versie van jezelf naar boven te halen.
We zijn gespecialiseerd in het aanbieden van huidverbetering en huidverjonging en in verschillende soorten beauty-behandelingen.


Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is vlak bij tramhalte Jan Evertsenstraat 601. Het is vlak bij de snelweg licht erg centraal tussen De Baarsjes in West, 2 min van Mercatorplein 5 min De dam en 7 min van Oud-Zuid met de auto. Maar liefst 10 min van Schiphol met de auto!
Best wel een hele centrale ligging dus.

Het Team:
Het team bestaat uit Ismini.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een fijne sfeer, voel je welkom!
  • Gespecialiseerd in: Huidverbetering, huidverjonging en detox/afslanken. Laat jezelf stralen van binnen uit!
  • Merken en producten: Vegan, biologische, natuurlijke producten, Neoderma, Decaar, Medic8, Webecos
  • De extra’s: Betaald parkeermogelijkheid na 19:00 gratis parkeermogelijkheid voor de deur

​​​​​​Annuleren: Reserveringen kunt u kosteloos annuleren tot 24 uur voor uw komst. Bij latere annulering zijn wij genoodzaakt 50% van de kosten in rekening te brengen.