Popular Treatments

Choose from 32 venues offering body treatments in Eindhoven

New

Bella Vida Beauty

5,0
57 reviews
Lakerlopen, Eindhoven
Show on map
Last minute
1x kennismaking Actie 55 mins
from €13,50
save up to 10%
EMA Kennismaking 1x behandeling Actie prijs 45 mins
from €44,10
save up to 10%
Kennismaking behandeling 1x 45 mins
from €62,10
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:00
TueTuesday
09:3021:00
WedWednesday
09:3021:00
ThuThursday
09:3021:00
FriFriday
09:3017:30
SatSaturday
09:1513:30
SunSunday
Closed

Schoonheidssalon Bella Vida Beauty in Eindhoven is een warme en gezellige salon waar huidverbetering en welzijn centraal staan. Met meer dan 25 jaar ervaring biedt de salon gespecialiseerde behandelingen op het gebied van huidverzorging, afslanken en laserontharing.

De salon werkt met de hoogwaardige producten van Celestetic en KLAPP om de huid in optimale conditie te brengen. Klanten kunnen hier terecht voor diverse huidbehandelingen, lasertherapieën, cryolipolyse, EMS-training, Vacubike, wenkbrauw- en wimperbehandelingen, camouflagebehandelingen.

Dankzij de geavanceerde lasertechnieken worden ontharing, pigmentbehandelingen, vaatbehandelingen en acnebehandelingen effectief uitgevoerd. Ook is de salon gespecialiseerd in huidverjonging.

Bella Vida Beauty staat bekend om haar professionele en ontspannen sfeer, waar klanten zich meteen op hun gemak voelen. De behandelingen zijn niet alleen doeltreffend, maar ook een moment van pure verwennerij. Met een persoonlijke aanpak en deskundig advies wordt er altijd gestreefd naar het beste resultaat voor iedere klant.

QoQo Massage Clinics Eindhoven

4,8
208 reviews
Willemstraat, Eindhoven
Show on map
Anti-Cellulitemassage-Basic - Anti-Cellulitemassage-Basic - Anti-Cellulitemassage-Basic 30-min 30 mins
€52
Anti-Cellulitemassage-Basic - Anti-Cellulitemassage-Basic - Anti-Cellulitemassage-Basic 60-min1 hr
€104
Massage + Cupping - Massage + Cupping - Cupping 15-min + Nek-Schouder-Rugmassage 30 min 45 mins
€67
Quick view venue details
MonMonday
09:3023:30
TueTuesday
09:3023:30
WedWednesday
09:3023:30
ThuThursday
09:3023:30
FriFriday
09:3023:30
SatSaturday
09:3023:30
SunSunday
09:3023:30

Wil jij een massage in Eindhoven? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! QoQo Massage Clinics Eindhoven kun je vinden aan de Willemstraat in het centrum. Kom je met de bus? Dan kun je lijn 14 of 114 nemen en uitstappen bij halte Wilhelminaplein, op 1 minuut loopafstand van onze salon. Kom je met de auto? Dan adviseren we je om iets meer tijd in te plannen om een parkeerplaats te zoeken, vanwege de drukte in het centrum. Je kunt parkeren in de Willemstraat of in de Wilhelminaplein 28 Parking. Deze vind je aan de voorkant van restaurant 1910. Overal in de stad is het betaald parkeren.

Bij QoQo Eindhoven vind je 2 single kamers en 3 duokamers. Eén van de duokamers kunnen we opsplitsen in 2 single kamers. In totaal zijn er 8 massagetafels. Na je massage kun je heerlijk genieten van een kopje kruidenthee, met een fijn uitzicht.

Heb je na je massage behoefte aan een wandeling in de natuur? Het Anne Frankplantsoen is dan een leuke optie. Deze vind je op 15 minuten loopafstand of op 5 minuten rijden. Het centrum is ook makkelijk te bereiken. Hier kun je lekker shoppen, uit eten gaan of zelfs naar de bioscoop. Een echte aanrader is restaurant 1910, waar je Hollandse gerechten op de kaart kunt vinden. Dit restaurant ligt aan de overkant van onze salon.