Popular Treatments

Choose from 10 venues offering face treatments near De Donk, Den Bosch

Jazzy Beauty Studio

4,9
143 reviews
Maasdal, Den Bosch
Show on map
Lashlift / LVL / Wimperlift / Lashlifting1 hr - 1 hr 10 mins
from €35
Epileren & verven - Wenkbrauwen 25 mins - 40 mins
from €15
Wimperextensions One by One - Wet Look - Opvullen (Alléén voor bestaande klanten) 50 mins - 1 hr 30 mins
from €32,50
Quick view venue details
MonMonday
10:0019:00
TueTuesday
09:3019:00
WedWednesday
09:3019:00
ThuThursday
10:3017:30
FriFriday
09:3017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Jazzy Beauty Studio is een professionele schoonheidssalon gevestigd in Den Bosch. Eigenaresse Janni is gespecialiseerd in wimperextensions, nagel behandelingen en massages. Janni hecht grote waarde aan jouw tevredenheid en zal er dan ook alles aan doen om je het gevoel te geven dat je gehoord wordt. Tijdens de behandelingen ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Jazzy Beauty Studio ligt op slechts 200 meter afstand van bushalte Maaspoortweg. (bus 8,9)

Het team:

Eigenaresse en schoonheidsspecialiste Janni heeft 4 jaar ervaring met het zetten van wimpers en massages en twee jaar ervaring met nagels.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Relaxed en vriendelijke sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wimperextensions, biab/gellak en massages.
  • Merken en producten: Biab van Organails, gellak van Very Good Nails en wimpers van Nagaraku.
  • De extra’s: In de salon spreken ze Thais, Nederlands en Engels. Je kunt gratis parkeren voor de deur.

Just Be-You-Ty

5,0
635 reviews
Graafseweg, Den Bosch
Show on map
harsen wenkbrauwen 10 mins
€16,50
Wenkbrauwen verven 15 mins
€16,50
Wenkbrauwen epileren 10 mins
€16,50
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
09:3020:00
WedWednesday
09:3020:00
ThuThursday
12:0020:00
FriFriday
09:3017:00
SatSaturday
09:3017:00
SunSunday
Closed

Wij hebben een schone chique salon. Maar het belangrijkste vinden wij dat het gezellig is. Staan altijd open voor een gezellig praatje, een kopje koffie of thee en we nemen uitgebreid de tijd voor iedereen. De wensen van een klant staan voorop en we zullen er alles aan doen om onze klanten tevreden de deur uit te laten gaan!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bushalte Kapelaan Koopmansplein ligt op nog geen 10 minuten loopafstand van de salon.

Het team: We werken met 3 meiden in de zaak waaronder ikzelf, de eigenaresse (Jikke). Ik ben in april 2014 gestart met mijn eigen salon. Deze salon was aan huis. Daarna ben ik me gaan vestigen in een gezondheidscentrum in Den Bosch. Vanwege uitbreiding heb ik nu een prachtig plekje gevonden aan de Graafseweg! Daarbij ben ik allround schoonheidsspecialiste en pedicure. Ik kan alles wat er aangeboden wordt in de salon. Dan hebben we Steffie, die werkt nu bijna 2 jaar bij ons en zij is al meer dan 10 jaar pedicure. Ook geeft ze manicure behandelingen. Alles op het gebied van hand en voet verzorging! En Indy is onze nieuwste aanwinst. Indy is nog jong en erg leergierig. Ze heeft net haar diploma gehaald en is alround schoonheidsspecialiste en pedicure. Ze is een pietje precies en werkt echt super netjes! Zij kan net als Jikke alle behandelingen geven die we aanbieden.

Gespecialiseerd in: Gezichtsbehandelingen, Ipl ontharen, Tc cryo

Merken en producten: YON-KA, O.P.I, Medcos, Tc cryo

Extra’s: Gratis parkeren voor de deur, aan de rand van het centrum, gratis koffie en thee, goedkoopste in IPL.

SkinClaire

5,0
7 reviews
Abdijenbuurt, Den Bosch
Show on map
Last minute
Wenkbrauwen modelleren 20 mins
from €16,63
save up to 4%
Wimperextensions refill binnen 2 weken 45 mins
from €28,50
save up to 5%
Wimperextensions refill binnen 3 weken1 hr
from €38
save up to 5%
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0021:00
SatSaturday
09:0021:00
SunSunday
09:0021:00

Bij binnenkomst in SkinClaire, een schoonheidssalon aan huis in Den Bosch, ben je in goede handen voor een scala aan schoonheidsbehandelingen. Of je nu komt voor een huidverbeterende behandeling, microneedling, wimperextensions, of een ontspannende massage – bij Claire voel je je speciaal, verzorgd, en onweerstaanbaar mooi!

De salon is gevestigd in een aparte ruimte met airconditioning, die zorgvuldig is ingericht om een ontspannen en prettige sfeer te creëren. De zachte verlichting en het warme interieur nodigen je uit om even helemaal tot rust te komen. De behandelingen worden op maat gemaakt, met gebruik van hoogwaardige producten van Alpha-H voor optimale resultaten. Je ervaart hier een professionele aanpak en een warme, ontspannen ambiance.

De eigenaresse Claire verwelkomt je met een glimlach. Met een afgeronde MBO-4 opleiding en momenteel studerend voor huidtherapie, beschikt Claire over de kennis en vaardigheden om jouw huid de beste verzorging te geven. Haar toewijding en passie voor het vak zijn merkbaar in elke behandeling die ze uitvoert.

De sfeer in SkinClaire is laagdrempelig en ongedwongen. Claire weet een omgeving te creëren waarin je je direct op je gemak voelt. Hygiëne en nauwkeurigheid staan hoog in het vaandel, en je merkt dat Claire elk detail met zorg behandelt. Hier draait alles om jouw comfort en welzijn, waardoor elke bezoek aan deze salon een verwenmoment wordt.

Kom jij ook langs? Er is bij de salon ruim voldoende gratis parkeergelegenheid. Met de bus kun je uitstappen bij de halte Burg. Godschalxstraat, of Maaspoortweg. Er hangt een bordje van SkinClaire aan het hek. Je kan hier langslopen, via de oprit. Dan kom je bij de voordeur van de salon."

Dit is ons annuleringsbeleid: https://www.skinclaire.nl/annuleringsbeleid/