Popular Treatments

Choose from 9 venues offering face treatments near Brederodestraat, Amsterdam

All About the Hair

4,9
469 reviews
Jan Pieter Heijestraat, Amsterdam
Show on map
Eyebrow Threading 15 mins
€17
Upper Lip Threading 10 mins
€12
Eyebrow Threading + Tinting 25 mins
€30
Quick view venue details
MonMonday
11:0017:00
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
11:0019:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
09:0018:00

All About the Hair in Amsterdam is a contemporary beauty and hair salon where care and comfort take center stage, with the goal of making every client shine with a look that perfectly suits their personality and style.

Closest public transport: The salon is conveniently located near (insert nearest stop), making it easily accessible by public transport.

The team: The salon has a small team of professionals who genuinely care about their clients. They are friendly, skilled, and committed to meeting every customer's needs.

What we love about the salon: Atmosphere: professional, welcoming, and well-maintained – the space instantly makes you feel comfortable and at ease.

Specialized in: haircuts & styling, hair coloring (single process & highlights), hair treatments, face threading, waxing for her and him.

Brands and products used: ELEVEN Australia – known for its effective, nourishing haircare with a modern, fresh approach.

Extras: The salon is easily accessible by public transport, offers a wide range of treatments for both women and men, and works with high-quality products. Multilingual staff and flexible opening hours make it an ideal go-to beauty spot in the heart of Amsterdam.

Classic Care Amsterdam

4,9
1192 reviews
Oud-West, Amsterdam
Show on map
Microneedling - Dr. Babor Pro1 hr - 1 hr 30 mins
from €65
Basic Glow 40 mins
€75
Babor Hydrofacial Treatment1 hr 30 mins
from €90
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
10:0017:00

Classic Care Amsterdam is een beautysalon met een groot verscheidenheid aan behandelingen onder één dak. Wanneer je er binnenkomt, het eigenlijk niet voelt alsof je in een salon bent, er wordt voor ieder een plek geboden die voelt als thuiskomen. Wanneer je een afspraak hebt of slechts een kopje koffie komt drinken. Laat je verwennen en verlaat de salon weer als herboren!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is perfect te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 stopt recht voor de deur bij de halte J.P. Heijestraat en staat in directe verbinding met het Leidseplein en station Lelylaan.


Het team:
De specialiste en tevens eigenaresse is Ionica Mihailov.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zoals de naam al doet vermoeden is de salon enigszins klassiek ingericht, hetgeen een huiselijke en fijne sfeer creëert. Een samenhang van luxe, kunst en warme tinten zorgen voor de perfecte ambience voor jouw Classic (self-)Care moment!
  • Gespecialiseerd in: Er wordt op een persoonlijke manier behandeld. Doordat geen klant hetzelfde is, vraagt elke behandeling om een unieke formule. Een formule van de beste producten, de juiste behandeling met daarbij open en eerlijk advies!
  • Merken en producten: Babor voor beauty, The Gelbottle voor nails & L’Anza voor hair.
  • De extra’s: Classic Care, Beauty, Nails & Hair! Op één adres van top tot teen verzorgd en gestyled. Voor een alledaagse verpletterende indruk of speciale gelegenheden, geen wens is te gek!

Salon VIEF

5,0
151 reviews
Jan Pieter Heijestraat, Amsterdam
Show on map
Skin Analysis 25 mins
€30
Brow lamination - Brow lamination only (no shaping and tinting) 40 mins
€55
Brow lamination - Brow lamination with shaping or tinting 45 mins
€65
Quick view venue details
MonMonday
08:3021:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
08:3021:00
FriFriday
09:0022:00
SatSaturday
09:0022:00
SunSunday
09:0022:00

Bij VIEF Amsterdam draait alles om comfort en ontspanning. Zodra je binnenstapt, voel je de rust van een gezellige en ontspannen sfeer. Ze hechten veel waarde aan het creëren van een plek waar iedereen zich direct op zijn gemak voelt. Of je nu komt voor een snelle manicure of een uitgebreide gezichtsbehandeling, ze zorgen ervoor dat je je helemaal kunt ontspannen en genieten van een persoonlijke behandeling.

Ze werken met alleen de beste producten in de industrie om ervoor te zorgen dat je altijd de hoogste kwaliteit behandelingen ontvangt. Voor nagels gebruiken ze BIAB van The Gelbottle, bekend om hun sterkte en duurzaamheid. Voor gezichtsbehandelingen maken ze gebruik van Prescription, een geavanceerd merk dat zorgt voor gezonde, stralende huid resultaten.

Wat VIEF Amsterdam echt bijzonder maakt, is hun streven om altijd een stapje verder te gaan voor onze klanten. Ze luisteren naar jouw wensen en passen elke behandeling aan op jouw specifieke behoeften. Of het nu gaat om een speciale nail art of een extra ontspannende touch bij een massage, zij zorgen ervoor dat je de salon verlaat met een glimlach.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde tramhalte is op de Overtoom, slechts een paar minuten lopen van de Jan Pieterheijestraat, waardoor je eenvoudig naar ons toe kunt komen vanuit verschillende delen van de stad.

Het team: Ons team bestaat uit gepassioneerde professionals die ieder hun eigen specialisaties hebben. We hebben ervaren nail techs die elk meester zijn in nail art, een getalenteerde masseuse die diep ontspannende massages geeft, en Vief zelf, die al jaren ervaring heeft in gezichts- en nagelbehandelingen. VIEF Amsterdam is gespecialiseerd in nail art, zoals airbrush, 3D - en Korean nail art. Niks is voor hen te gek! Ook zijn ze gericht op resultaatgerichte gezichtsbehandelingen op maat en lichaamsmassages. Hun team is ervaren in het leveren van hoogwaardige behandelingen die perfect zijn afgestemd op jouw specifieke wensen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: comfort & ontspanning
  • Gespecialiseerd in: nail art, massages & gezichtsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: BIAB van The Gel Bottle & Prescription
  • De extra’s: zeer persoonlijke aandacht