Choose from 23 venues offering hairdressers and hair salons near Linnaeusstraat, The Hague

Empire Of Styles

4,5
64 reviews
Verrijn Stuartlaan, Zuid-Holland
Show on map
Mannen - Braids 20 mins - 1 hr 30 mins
from €10
Weave Micro Extensions - Per baan 15 mins - 1 hr 30 mins
from €20
Afro/Krullend/Europees Haar knippen 35 mins - 1 hr 30 mins
from €24,50
Quick view venue details
MonMonday
08:3013:30
TueTuesday
08:3013:30
WedWednesday
Closed
ThuThursday
08:3013:30
FriFriday
Closed
SatSaturday
13:0019:00
SunSunday
13:0016:00

Bij salon Empire Of Styles in Den Haag kan je terecht voor allerlei soorten Beauty behandelingen. Laat je verwennen door deze salon en loop de deur uit met een nieuwe frisse look!

4e Verdieping (links af tot het einde van de gang)

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde OV-haltes vanaf Visseringlaan 19 in Rijswijk zijn:

  1. Tramhalte "Rijswijk Volmerlaan" – Deze halte ligt op enkele minuten loopafstand. Hier stopt tram lijn 17, die richting Den Haag en Wateringen gaat.
  2. Bushalte "Visseringlaan" – Vlakbij Visseringlaan 19 bevindt zich deze bushalte, waar bus lijn 23 stopt. Deze lijn rijdt onder andere richting Kijkduin en Scheveningen.

Afhankelijk van je exacte reisrichting kan een van deze haltes de beste optie zijn. Ook kun je je route makkelijk plannen met een OV-app zoals 9292 voor actuele vertrektijden en alternatieve routes.

Het Team:
De salon zelf bestaat officieel sinds 2018, vanaf 2004 is de eigenaresse begonnen als Braidstylist, en heeft meerdere certificaten en diploma's behaald.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een ontspannen sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Beauty behandelingen.
  • Merken en producten: L’oreal, Novex en PG.
  • De extra's: Gratis parkeermogelijkheid.

Barber Oz

5,0
90 reviews
Parallelweg, The Hague
Show on map
Mannen - Knippen 30 mins
€30
Mannen - Knippen & baard trimmen(overloop)1 hr
€45
Mannen - Baard trimmen(overloop) 30 mins
€20
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0018:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Welkom bij Barber Oz in Den Haag! Gelegen in het hart van Den Haag, biedt Barber Oz een unieke en persoonlijke ervaring voor de moderne man die op zoek is naar stijl en vakmanschap. Bij binnenkomst word je hartelijk ontvangen door Oz, die je direct op je gemak stelt met een kop koffie en een ontspannen sfeer. Of je nu komt voor een strakke scheerbeurt of een stijlvolle knipbeurt, Oz staat klaar om jouw look te perfectioneren.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Den Haag, Calandplein,

Het team:
Als ervaren barber heeft Oz een passie voor zijn vak en een scherp oog voor detail. Hij luistert naar jouw wensen en geeft professioneel advies om het beste uit jouw stijl te halen. Oz werkt uitsluitend met producten van hoge kwaliteit,zoals Reuzel Uppercut Proraso en Gabri om ervoor te zorgen dat jouw haar en baard de aandacht krijgen die ze verdienen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: gezellig en ontspannen
  • Gespecialiseerd in: persoonlijke aandacht en hoogwaardig vakmanschap
  • Gebruikte merken en producten: alleen de beste producten voor jouw haar en huid ​​​​​​
  • De extra’s: meer dan 19 jaar ervaring​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

GET CURLY

4,9
43 reviews
Rijswijkseweg, The Hague
Show on map
GET KIDDY 1 hr
€55
CUT& GO DRY 30 mins
€48
GET STYLED 1 hr
€55
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
10:0019:00

GET CURLY in Den Haag is een kapsalon waar zorg, comfort én krullen centraal staan, met als doel iedere klant te helpen om het maximale uit hun natuurlijke textuur te halen. Of je nu je krullen wilt herstellen, een frisse coupe zoekt of jezelf wilt verwennen met een ontspannende Japanese Headspa – hier draait het om het vieren van jouw unieke haar.

De salon ademt een professionele en ontspannen sfeer, waarin iedere behandeling voelt als een selfcare moment. Met behandelingen als GET YOUR CURLS BACK, GET STYLED, GET THE CUT en GET KIDDY wordt er gewerkt op maat, afgestemd op de structuur en wensen van het haar. Ook biedt GET CURLY supplementen en hoofdhuidverzorging voor een holistische aanpak van haar- en hoofdhuidgezondheid.

Gespecialiseerd in: curly hair treatments, knip- en stylingtechnieken voor krullen, Japanese Headspa Gebruikte merken en producten: zorgvuldig geselecteerde producten gericht op kruldefinitie, hydratatie en haarherstel De extra’s: focus op natuurlijke schoonheid, rustgevende behandelingen, persoonlijke aandacht

Bij GET CURLY ontdek je niet alleen de kracht van je eigen haar, maar verlaat je de salon met een boost in zelfvertrouwen en een glimlach.

Platinum Palace

4,7
23 reviews
Spui, The Hague
Show on map
Mannen - Baard scheren 30 mins
€10
Mannen - Contouren 20 mins
€15
Mannen - Baard modelleren 30 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0018:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Platinum Palace is een multifunctionele kapsalon in Den Haag. Je bent hier aan het juiste adres voor een goede knip- of kleurbeurt.

Het gedreven team voorziet je met alle liefde van een nieuwe coupe, maar ook voor al jouw beautybehandelingen zoals wimperextensions of een manicure, ben je hier in goede handen. Voor elke behandeling krijg je een uitgebreid advies. Samen kijk je naar wat het beste bij jou past en wat jouw wensen zijn. Ga je voor een knipbeurt of een haarmasker? Jouw haar is in goede handen en je zult de salon weer met een gezonde coupe verlaten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Het dichtstbijzijnde openbaar vervoer naar de salon is de Bierkade tramhalte, die slechts op 1 minuut loopafstand ligt. Het Spui station is ook op loopafstand, slechts 7 minuten van de salon.

Het team:
Het team van Platinum Palace bestaat uit toegewijde medewerkers die voor hun klanten zorgen. Ze streven ernaar om elke klant de beste service en ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Professioneel, gastvrij, ontspannend
  • Gespecialiseerd in: Mannen knippen, baard trimmen en scheren, black hair
  • Merken en producten: Keune, Salerm, L'Oréal
  • De extra's: Er wordt Nederlands, Engels & Spaans gesproken in de salon.