Nail treatments at nail salons and nail bars
near Mariahoeve en Marlot, The Hague
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Popular Treatments

Choose from 21 venues offering nail treatments at nail salons and nail bars near Mariahoeve en Marlot, The Hague

CHRIS beauty bar

4,9
1114 reviews
Haagse Bos en Bezuidenhout, The Hague
Show on map
Gellac removal other brand, removal only 20 mins
€30
OPI GelColor removal only 20 mins
€22
OPI Nail Polish 20 mins
€26
Quick view venue details
MonMonday
09:3019:00
TueTuesday
09:3020:30
WedWednesday
09:3020:30
ThuThursday
09:3020:30
FriFriday
08:3018:00
SatSaturday
09:3018:00
SunSunday
09:3018:00

Sfeer in de salon: Dé feelgood beauty salon in Den Haag, voor hem & haar. Kom binnen, voel je thuis, geniet van een warme (haver)cappuccino of detoxthee en laat ons de beste versie van jou doen shinen.

Producten: Mesoestetic, OPI, SkinTech, Cosmelan, Dermalogica, Dermapen, Neogen, Revitalash, B Kate, Lycon.

Ervaringen: Meer dan 16 jaar ervaring.

Specialiteiten: One size fits all bestaat niet als het om je uiterlijk gaat. CHRIS is jouw persoonlijke beautycoach die precies weet wat jij nodig hebt om te stralen. Of dat nu een laserontharing, gladde waxbeurt, gelcolor, manipedi, een (ernstige) huidprobleem, de mooiste brows en lashes of een gepersonaliseerde facial met de meest geavanceerde apparatuur is. Tip: verras iemand met het allerbeste beautycadeau: een CHRIS Giftcard!

Vervoer: De RandstadRail tram 3 en 4 stopt elke tien minuten, bij station Beatrixkwartier, direct voor de deur van het WTC The Hague.

Extra's: Gratis overdekt parkeren? Bij CHRIS beauty bar regelen we dat voor je! Ontvang na je behandeling een uitrijkaart voor gratis parkeren in de WTC-parkeergarage. Navigeer naar Interparking WTC The Hague, Prinses Marijkestraat 5, Den Haag.

Divino Beauty Lounge

4,9
882 reviews
Koningin Julianaplein, Zuid-Holland
Show on map
Manicure + BIAB Treatment1 hr
from €47,50
Manicure + BIAB Treatment + gelpolish1 hr - 1 hr 15 mins
from €52,50
Gelpolish/BIAB/Rubberbase verwijderen icm. nieuwe behandeling 10 mins
€10
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Zijn jouw handen wel toe aan wat verzorging? Dan ben je bij Divino Beauty Lounge, gevestigd in HairDesigners Hair & Beauty op Koningin Julianaplein in Voorburg, aan het juiste adres. Het team is gespecialiseerd in nagels, wimpers & wenkbrauwen. Zowel gellak manicures als heerlijke voetverzorging, wimperextensions en het waxen van de wenkbrauwen worden hier met uiterste zorg uitgevoerd voor het beste resultaat. Je zult de salon dus stralend weer verlaten!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon bevindt zich dichtbij halte van tram 2 en bus 23 Voorburg, Laan van NOI.

Het team:
De klant staat hier op nummer 1 en daarom is het motto van de salon ook "We don't just sell a treatment, we give you an experience".

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm en gezellige sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Nagels, wimpers & wenkbrauwen.
  • Merken en producten: Ze maken hier gebruik van kwalitatief goede producten. Het is natuurlijk belangrijk dat de natuurlijke nagel niet tot zo min mogelijk beschadigd. Ook zijn de nagel producten vegan/niet op dieren getest!
  • De extra's: De salon is gevestigd in The HairDesigners. Gratis parkeren voor de deur.

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg

4,9
423 reviews
Voorburg, Zuid-Holland
Show on map
Pedicure €41.00 30 mins
€41
Gellak voeten €36.00 30 mins
€36
Manicure zonder lak €36.50 30 mins
€36,50
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
09:0017:30
WedWednesday
09:0017:30
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0017:30
SatSaturday
09:0017:00
SunSunday
Closed

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is een schoonheidssalon gelegen in het rustige stadje Voorburg. De salon biedt een scala aan schoonheidsbehandelingen om haar klanten te helpen er op hun best uit te zien en zich op hun best te voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 7 minuten lopen vanaf het station van Voorburg en 22 minuten lopen vanaf de tramhalte Monseigneur van Steelaan.

Het team: Het team van Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is professioneel en toegewijd aan het leveren van hoogwaardige schoonheidsbehandelingen aan hun klanten. Ze streven ernaar om elke klant een persoonlijke en ontspannende ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon: - De salon is gevestigd in het pittoreske stadje Voorburg, waardoor het de perfecte plek is om te ontspannen en te genieten van een schoonheidsbehandeling. - De salon is gespecialiseerd in een breed scala aan schoonheidsbehandelingen, waardoor klanten kunnen kiezen uit een verscheidenheid aan diensten. - De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, waardoor het een gemakkelijke keuze is voor klanten die met de trein of de tram reizen.

Holyfeet

4,9
67 reviews
Laan van NOI, The Hague
Show on map
Verwijderen Gellak 20 mins
€5
Pedicure basis 45 mins
€30
Gellak op tenen 20 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
09:0017:00
TueTuesday
09:0017:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:0017:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Holyfeet richt zich op het geven van persoonlijke aandacht en straalt een warme, moderne en gezellige sfeer uit.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Holyfeet bevindt zich recht tegenover het station Den Haag Laan van NOI in het SoZa gebouw. Zeer goed bereikbaar met auto, fiets en OV en de A12 ligt op een steenworp afstand. Tram 3, 4, 34 en metro E rijden zeer geregeld en stoppen allen voor de deur.

Het team: Het team bestaat op het moment alleen uit één persoon, Chenna. Zij is inmiddels 2 jaar bezig met pedicure. In het afgelopen half jaar heeft ze veel ervaring mogen opbouwen in een gedeeltelijke pedicurepraktijk waar ze al vele Treatwell klanten heeft mogen ontvangen met mooie reviews!

Gespecialiseerd in: Holyfeet is een cosmetische pedicure. Daarnaast zijn ze gespecialiseerd in de spa ontspanningspedicure, massage en voeten scrub. Ook brengen ze gellak op de teennagels aan om de klanten mooi verzorgende voeten te bezorgen.

Merken en producten: Onder andere Orly, Pinkgellak en Gehwol

Extra’s: Bij binnenkomst ontvang je een glaasje bubbels (zonder alcohol) voor een warm welkom. Uiteraard mag een glaasje water of een kopje thee ook. Holyfeet is kind en rolstoelvriendelijk.

New

Safferonails

No reviews
Rijswijkseweg, The Hague
Show on map
ADD ON - One color 20 mins
€5
ADD ON - 3D Flower (per nagel) 15 mins - 1 hr
from €4
ADD ON - Chrome (per nagel) 10 mins
€1,50
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
12:0020:00
WedWednesday
12:0020:00
ThuThursday
12:0020:00
FriFriday
12:0020:45
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Welkom bij Safferonails – Waar Luxe en Kwaliteit Samenkomen

Bij Safferonails draait alles om perfectie en beleving. Mijn salon is een plek waar je niet alleen komt voor mooie nagels, maar ook om even te ontsnappen aan de dagelijkse drukte. Ik neem de tijd om elke behandeling met zorg uit te voeren, zodat jij niet alleen met prachtige nagels, maar ook helemaal ontspannen de deur uitgaat. Kwaliteit staat voorop – van de producten die ik gebruik tot de technieken die ik toepas. Ik ben pas tevreden als jij dat ook bent.

Mijn salon is dé plek voor klanten die luxe en duurzaamheid waarderen. Of je nu komt voor een verfijnde manicure of verstevigende BIAB, je kunt rekenen op vakmanschap, een ontspannen sfeer en een persoonlijke behandeling. Ik wil dat jij je op je gemak voelt en echt het gevoel hebt dat je centraal staat. Dit is jouw moment om in de watten gelegd te worden. Of je nu behoefte hebt aan een fijn gesprek of liever in stilte ontspant (silent treatment), hier bepaal jij wat voor jou prettig is.

Gun jezelf de tijd en geniet van een nagelbehandeling die niet alleen mooi oogt, maar ook jouw persoonlijkheid en stijl uitstraalt. Stap met zelfvertrouwen de deur uit met nagels die perfect bij jou passen.

Jouw handen verdienen het beste!

Boek nu jouw afspraak en ervaar de ultieme nagelbeleving'!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Den Haag, Goudriaankade/

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: nagelbehandelingen
  • De extra’s: goed te bereiken met het openbaar vervoer (tram 15 en bus 26)
  • Gratis parkeren tot 18:00 uur