Choose from 51 venues offering ladies' haircuts near Marathonweg, Amsterdam

Curl Association by Iana

5,0
231 reviews
Bilderdijkstraat, Amsterdam
Show on map
Bring back my curls -cut&protein treatment1 hr
€100
€120
4c coils rezo cut & bring back moisture1 hr 30 mins
€120
€130
Coils 4c Rezo cut & style1 hr 15 mins
€75
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0016:00
SunSunday
Closed

✨ Gespecialiseerd in krullenverzorging

Met 6 jaar ervaring als krullenspecialist bied ik professionele haarbehandelingen en kniptechnieken die jouw natuurlijke krullen optimaal laten stralen. Mijn aanpak is volledig afgestemd op jouw unieke haartype, van golvend tot coily (4A-4C).

💆‍♀️ Proteïne- en moisture-treatments

Hebben je krullen extra verzorging nodig? Ik bied zowel proteïne- als moisture-treatments aan om de balans in je haar te herstellen. Deze behandelingen helpen bij het versterken van de haarstructuur, verminderen pluis en zorgen voor goed gehydrateerde, veerkrachtige krullen.

🌿 CG-friendly, vegan & biologische producten

Ik werk uitsluitend met producten die CG-friendly, vegan en biologisch zijn. Dit betekent dat mijn producten vrij zijn van sulfaten, siliconen en andere schadelijke ingrediënten, zodat jouw haar op de meest natuurlijke en gezonde manier verzorgd wordt.

📍 Locatie & bereikbaarheid

Mijn studio bevindt zich op Bilderdijkstraat 77 (2e verdieping, geen lift) in Amsterdam. De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer:

• Tram 3, 13, 17 en 19 stoppen in de buurt, met halte Bilderdijkstraat op een paar minuten loopafstand.

• Kom je met de auto? Parkeren kan in de omgeving, met parkeergarage De Hallen op slechts 5 minuten loopafstand.

🚫 Huisdieren

Helaas zijn honden en andere huisdieren niet toegestaan in de salon.

💛 Ervaar de beste zorg voor jouw krullen!

Wil je je krullen laten stralen met een op maat gemaakte behandeling? Ik kijk ernaar uit om je in mijn studio te verwelkomen!

Curly Hair Studio – The Specialist in Curl Care

✨ Expertise in Curl Care

With 6 years of experience as a curl specialist, I offer professional hair treatments and cutting techniques that enhance your natural curls. My approach is fully tailored to your unique hair type, from wavy to coily (4A-4C) textures.

💆‍♀️ Protein & Moisture Treatments

Do your curls need extra care? I offer both protein and moisture treatments to restore the balance in your hair. These treatments help strengthen your hair structure, reduce frizz, and ensure well-hydrated, bouncy curls.

🌿 CG-Friendly, Vegan & Organic Products

I only use CG-friendly, vegan, and organic products, free from sulfates, silicones, and other harmful ingredients. This ensures your hair is cared for in the healthiest and most natural way possible.

📍 Location & Accessibility

My studio is located at Bilderdijkstraat 77 (2nd floor, no elevator) in Amsterdam. The salon is easily accessible by public transport:

• Trams 3, 13, 17, and 19 stop nearby, with Bilderdijkstraat station just a few minutes’ walk away.

• Coming by car? Parking is available in the area, with De Hallen parking garage only a 5-minute walk away.

🚫 Pets

Unfortunately, dogs and other pets are not allowed in the salon.

💛 Give Your Curls the Care They Deserve!

Want to bring out the best in your curls with a tailored treatment? I look forward to welcoming you to my studio!

Vislene Ferreira Studio

4,7
576 reviews
Marathonweg, Amsterdam
Show on map
Woman's haircut with wash, dry and styling - medium hair 1 hr
€60
Haircut 45 mins
€45
Women's haircut with wash, dry and styling - short hair 40 mins
€50
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Vislene Ferreira Studio is een professionele kapsalon in Amsterdam, waar zorg en comfort centraal staan, met als doel het transformeren van jouw haar en uitstraling door hoogwaardige behandelingen op maat. Of het nu gaat om een stralende haarkleur, perfecte wenkbrauwen, of een herstellende keratinebehandeling, bij Vislene Ferreira Studio ben je in goede handen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam Sloterdijk, op slechts een paar minuten lopen van het station. Makkelijk bereikbaar via tram en metro.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, professioneel en comfortabel – een fijne ruimte waar je je meteen welkom voelt en geniet van de aandacht en expertise van het team.

Gespecialiseerd in: Kleuring, wenkbrauwen, haarkapsels, keratinebehandelingen en herstelbehandelingen voor beschadigd haar.

Gebruikte merken en producten: De salon maakt gebruik van hoogwaardige producten die speciaal zijn geselecteerd om je haar de beste verzorging en resultaten te bieden.

De extra’s: De salon biedt flexibele openingstijden en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Daarnaast spreekt het team meerdere talen, waardoor je je altijd op je gemak zult voelen tijdens je bezoek.

Classic Care Amsterdam

4,9
1191 reviews
Oud-West, Amsterdam
Show on map
Ladies - Wash, cut, rough dry 50 mins - 1 hr
from €75
Ladies - Wash, cut, blow dry1 hr 10 mins - 1 hr 20 mins
from €90
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
10:0017:00

Classic Care Amsterdam is een beautysalon met een groot verscheidenheid aan behandelingen onder één dak. Wanneer je er binnenkomt, het eigenlijk niet voelt alsof je in een salon bent, er wordt voor ieder een plek geboden die voelt als thuiskomen. Wanneer je een afspraak hebt of slechts een kopje koffie komt drinken. Laat je verwennen en verlaat de salon weer als herboren!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is perfect te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 stopt recht voor de deur bij de halte J.P. Heijestraat en staat in directe verbinding met het Leidseplein en station Lelylaan.


Het team:
De specialiste en tevens eigenaresse is Ionica Mihailov.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zoals de naam al doet vermoeden is de salon enigszins klassiek ingericht, hetgeen een huiselijke en fijne sfeer creëert. Een samenhang van luxe, kunst en warme tinten zorgen voor de perfecte ambience voor jouw Classic (self-)Care moment!
  • Gespecialiseerd in: Er wordt op een persoonlijke manier behandeld. Doordat geen klant hetzelfde is, vraagt elke behandeling om een unieke formule. Een formule van de beste producten, de juiste behandeling met daarbij open en eerlijk advies!
  • Merken en producten: Babor voor beauty, The Gelbottle voor nails & L’Anza voor hair.
  • De extra’s: Classic Care, Beauty, Nails & Hair! Op één adres van top tot teen verzorgd en gestyled. Voor een alledaagse verpletterende indruk of speciale gelegenheden, geen wens is te gek!