Ladies' Highlights
near Noordsingel, Rotterdam
Any date
Ladies' highlights

Choose from 9 venues offering ladies' highlights near Noordsingel, Rotterdam

Felipe Francisco

4,9
567 reviews
Rotterdam-West, Rotterdam
Show on map
Vrouwen - Highlights half haar,olaplex, toner & föhnen2 hrs 15 mins
€175
Vrouwen - Highlights ¾ hoofd olaplex, toner, knippen & föhnen3 hrs
€240
Vrouwen - Highlights heel haar, olaplex, toner, knippen, föhnen3 hrs
€265
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
12:0018:00
FriFriday
10:0017:00
SatSaturday
10:0016:00
SunSunday
11:0017:00

Als zelfstandig ondernemer (zzp’er) werkt Felipe vanuit een gehuurde stoel bij Muscari Art of Hair. Hier brengt hij zijn creativiteit en vakmanschap samen om jou de look te geven die bij je past. Met oog voor detail en passie voor het vak zorgt hij ervoor dat jij straalt en helemaal in het middelpunt van de aandacht staat.

Of je nu komt voor een frisse coupe, een verzorgende haarbehandeling of een trendy kleur: bij Felipe ben je aan het juiste adres. Tijdens de behandeling geniet je van een ontspannen sfeer, zodat je de salon verlaat met zowel een prachtige look als een heerlijk relaxed gevoel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde openbaar vervoer halte is de Schiekade tramhalte, die op slechts 4 minuten loopafstand ligt.

Het team:

Eigenaar Felipe heeft 11 jaar ervaring en verschillende certificaten: Volledige kappersopleiding, Vidal sassoon Londen academy cutting & Kevin murphy Session salon.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Stijlvolle, industriële omgeving met rustgevende achtergrondmuziek.
  • Gespecialiseerd in: Kleuren, Knippen stylen, higlights en balayage
  • Merken en producten: Olaplex, Urban alchemy, Authentic, Beauty,0&M en STMNT
  • De extra’s: De salon is LGBTQIA+ vriendelijk.

ACE OF HAIR.

5,0
29 reviews
Agniesebuurt, Rotterdam
Show on map
FREEHAND highlights | 25%1 hr 15 mins
€117
FREEHAND highlights | 50%1 hr 45 mins
€157
FREEHAND highlights | 100%2 hrs 15 mins
€237
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0017:00
SunSunday
Closed

ACE OF HAIR.

Kamilia Homri werkt als zelfstandige in Het Haarpand. Ze knipt iedereen in droog haar want de natuurlijke valling, structuur en dikte van het haar staan centraal. Ze kijkt naar de persoon in haar stoel, naar de kledingstijl en de manier waarop iemand het haar zelf draagt. Aan de hand daarvan bepaalt ze wat het mooist past bij jou als persoon én bij de vorm van je gezicht.

Kamilia rolde al op haar 15e het kappersvak in en deed sindsdien brede ervaring op in diverse salons. Door de jaren heen volgde zij talloze trainingen, cursussen en shows. Ze maakte drie jaar deel uit van een creatief team dat fotoshoots en shows verzorgde, onder andere tijdens Paris Fashion Week, en gaf daarnaast DRY CUT-trainingen. De afgelopen zes jaar werkte zij in Amsterdam, voordat zij haar expertise meenam naar Rotterdam.

Wat we leuk vinden aan de salon: - Persoonlijke aandacht en een rustige setting - Focus op natuurlijke vormen en draagbaarheid

Gespecialiseerd in: DRYCUT | FREEHAND HIGHLIGHTS | CURLS

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij halte Schieweg en is gemakkelijk bereikbaar met de tram.

Openingstijden: Woensdag 9 - 18 Vrijdag 9 - 18 Zaterdag 9 - 17