Ladies' Leg Waxing
near Hoek van Hollandstraat, Amsterdam
Any date
Ladies' leg waxing

Choose from 16 venues offering ladies' leg waxing near Hoek van Hollandstraat, Amsterdam

LadyWax Amsterdam

4,6
2596 reviews
Overtoom, Amsterdam
Show on map
Onderbenen incl. knieën en voeten 25 mins
€28,50
Hele Benen incl. knieën en voeten 35 mins
€45,50
Bovenbenen incl. knieën 25 mins
€30
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:10
TueTuesday
10:0021:10
WedWednesday
10:0021:10
ThuThursday
10:0021:10
FriFriday
10:0021:10
SatSaturday
10:0021:10
SunSunday
10:0021:10

Op de Overtoom kunnen vrouwen terecht bij LadyWax. Of je nu komt voor je bikinilijn, oksels, benen of een Brazilian, alles is mogelijk. Met wax worden de haren snel en in zijn geheel verwijderd en blijven drie tot vier weken weg. Door regelmatig te waxen blijven de haartjes dun en worden ze steeds minder. Meisjes tot twaalf jaar met vervelende gezichtsbeharing kunnen hier ook terecht voor een gratis behandeling. Er wordt gewerkt met de wax van Lycon. Hiervan verkopen zij ook een heerlijke Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it tegen ingroeiende haartjes.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Rhijnvis Feithstraat.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: ontharingsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it
  • De extra’s: -

Let op: in de salon kun je alleen pinnen. Het is dus niet mogelijk om met contant geld te betalen.

Lashes Boss

4,9
111 reviews
Vondelpark, Amsterdam
Show on map
Off peak
Ladies' Waxing - Brazilian full, Legs and Armpits1 hr - 1 hr 30 mins
from €76,50
save up to 10%
Ladies' Waxing - Brazilian Full, Leg Full , Armpits & full Arms1 hr 30 mins - 1 hr 50 mins
from €117
save up to 10%
Ladies' Waxing - Legs 35 mins - 50 mins
from €35
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
Closed

Lashes Boss is een ontharingssalon gelegen in Amsterdam. De salon straalt een warme en uitnodigende sfeer uit, waar klanten zich direct op hun gemak voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte is de Amstelveenseweg tramhalte, die op slechts 4 minuten loopafstand ligt.

Het team:
Het team van Lashes Boss bestaat uit toegewijde professionals die er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hun klanten tevreden en ontspannen de salon verlaten. Ze hebben een passie voor hun vak en dit is te zien in de kwaliteit van hun werk. Ze nemen de tijd voor elke klant en bieden een service op maat, afgestemd op de individuele behoeften en wensen van de klant.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zuid Amerikaanse sfeer waar je gelijk bij binnenkomst fijn voelt .
  • Gespecialiseerd in: Wimpers & wenkbrauwen.
  • Gebruikte merken en producten: London eyeslash, Elan & Mrs high brow.
  • De extra's: Er wordt Nederlands, Engels en Spaans gesproken en je kan betaald parkeren in de buurt van de salon.

Bodyline Beauty and More

4,7
241 reviews
Achillesstraat, Amsterdam
Show on map
Last minute
Harsen - bovenbenen 35 mins
from €42,30
save up to 10%
Harsen - hele benen 45 mins
from €51,30
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
14:0020:00
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0016:00
SunSunday
Closed

Bodyline Bodyline, uw schoonheidssalon en kapper in Amsterdam Zuid, voor zowel vrouwen als mannen. Bij ons kunt u terecht voor een breed scala aan behandelingen. In onze winkel, tevens salon, bent u van harte welkom voor onze haar- en cosmetica producten. Bodyline Beauty & More is gespecialiseerd in behandelingen op het gebied van: • Hairweave/haarverlenging en haarverbetering • Huidverbetering en anti-aging/huidverjonging • Afslanken/figuurcorrectie • Permanente make-up

Eigenaresse Bodyline sinds 1996 Geke Klooster is de trotse eigenaresse van Bodyline Beauty & More, een schoonheidssalon waar kwaliteit en persoonlijke aandacht centraal staan. Met haar jarenlange ervaring en passie voor huidverzorging biedt Geke een breed scala aan behandelingen, variërend van huidverjonging en huidverbetering tot afslankbehandelingen en ontspannende schoonheidsrituelen. Bij Bodyline Beauty & More wordt elke klant met zorg en op maat bediend, met gebruik van de nieuwste technieken en hoogwaardige producten. Geke’s expertise strekt zich uit van gespecialiseerde gezichtsbehandelingen tot contourverbetering en lichaamsverzorging, waarbij ze altijd streeft naar de beste resultaten voor haar klanten. Of het nu gaat om huidverjonging, cellulitisbehandelingen, of een luxe manicure en pedicure, Geke zorgt ervoor dat iedere klant de salon verlaat met een gevoel van welzijn en zelfvertrouwen.

We werken met de merken Jan Marini – Nimue – Allisi Brountē - Pascaud – beMineral – Crystal Clear - DP Dermaceuticals – CHI – Matrix – OPI – Alesandro – HFL Laboratories.