Choose from 7 venues offering make-up near Van der Pekbuurt, Amsterdam

mooier@home

4,9
547 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
Dagmake-up 45 mins
€42,50
Avondmake-up1 hr 15 mins
€54
Proefsessie Bruidsmake-up1 hr
€55
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

De nieuwe tijdelijke locatie van mooier@home straalt een heerlijke ontspannen sfeer uit. Het ontspannen en genieten kan daardoor direct bij binnenkomst beginnen. De salon biedt een ruim aanbod aan behandelingen voor zowel mannen als vrouwen aan. De huisdieren zijn gebleven dus laat even weten als je een allergie of angst hebt, dan houdt Anne daar rekening mee.

Wat wij leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm, persoonlijk en welkom.
  • Gespecialiseerd in: Suikerontharen / sugaring, gezichtsbehandelingen, wimperextensions en wenkbrauwen.
  • Merken: Natuurlijke producten.
  • Extra: Anne zet altijd de puntjes op de i.

Het team:
Het team bestaat alleen uit schoonheidsspecialiste en visagiste Anne. Zij is gespecialiseerd in suikerontharen (Sugaring) en gezichtsbehandelingen. De ontharingsbehandelingen zijn geschikt voor gezicht en lichaam en zowel voor mannen als vrouwen. De heerlijke gezichtsbehandeling kan je uitbreiden met een huidverstrakkende bindweefselmassage. Of natuurlijk een van de andere opties zoals verven en shapen wenkbrauwen. Alle behandelingen worden uitgevoerd met het natuurlijke merk Pandhy’s safe cosmetics. Ook de minerale make-up in de salon is van Pandhy’s.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is op loopafstand van de Buiksloterweg pont. Dus heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je met de auto dan is (betaald) parkeren gemakkelijk in de directe omgeving. Is je afspraak dichter bij het weekend en rond etenstijd, dan duurt een plek zoeken wellicht iets langer. De nieuwe locatie ligt op 5 minuten verder fietsen vanaf de oude locatie.

Op dit adres tijdelijk niet beschikbaar: Dit adres is helaas niet geschikt om de vergunning van de GGD te krijgen voor permanente make-up behandelingen. Dit is tijdelijk niet beschikbaar.

La Lique Browbar

4,9
57 reviews
Amsterdam
Show on map
Workshop Brow makeup and shape1 hr
€99,95
Feestmake-up1 hr 30 mins
€99,95
Avondmake-up1 hr 30 mins
€99,95
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0020:00
SunSunday
09:0020:00

Bij La Lique Browbar in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een wenkbrauwlift of wimperlift. Weet je nog niet helemaal wat je met je wimpers wilt doen? Of welke wenkbrauwbehandeling bij je past. Geen zorgen! Ashley heeft genoeg ervaring en kan samen met jou kijken naar wat je wensen zijn. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is Oostenburgergracht (5 min lopen), tramhalte is Rietlandpark (8 min lopen). Met de auto? Parkeer het beste bij ParkBee Cruquiusstraat.

Het team:

De hoofd styliste is Ashley, zei geeft ook lessen en heeft nog een eigensalon in Almere. Op locatie voor het afrekenen is Noud. Met een trotse geschiedenis van 30 jaar is La Lique een gevestigde naam. Onze hoofdstyliste, Ashley, voegt daar haar expertise aan toe met 8 jaar ervaring in het vak. Samen vormen ze een team dat staat voor jarenlange toewijding en vakmanschap. Ashley is volledig gecertificeerd, en bij La Lique zijn we een erkend opleidingsinstituut met jarenlange ervaring en up-to-date kennis.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Betreed onze luxueuze salon in een nieuw, modern pand. De strakke architectuur en stijlvolle inrichting creëren een elegante ambiance. Comfortabele meubels, zachte verlichting en doordachte details zorgen voor een uitnodigende sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwbehandelingen, wimpers en waxen.
  • Merken en producten: MRS. Higbrow, Perfect Eyelash, Golden Rose, CND, Naturys
  • De extra’s: Ontdek de unieke charme van onze browbar, waar we niet alleen professionele wenkbrauwbehandelingen aanbieden, maar ook een winkel hebben met meer dan 4000 cosmetische producten, van make-up tot alles voor de perfecte wenkbrauwen.

Le Boudoir by Niama

5,0
15 reviews
Haarlemmerdijk, Amsterdam
Show on map
make-up day 35 mins
€45
make-up evening 45 mins
€65
bride-up1 hr
€70
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:3018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0018:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:3018:00
SunSunday
Closed

Le Boudoir by Niama in Amsterdam is een allround kapsalon en beauty boutique waar zorg en comfort centraal staan, met als doel iedere klant een stralend en zelfverzekerd gevoel te geven – of het nu gaat om een frisse knipbeurt, een complete make-over of een ontspannend beauty moment.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, Postjesweg, en is daarmee eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer bij Le Boudoir by Niama is warm, energiek en verzorgd. Er hangt een gezellige, ongedwongen vibe die maakt dat klanten zich direct op hun gemak voelen.

Gespecialiseerd in: Haircuts (dames, heren, kinderen) – Kleuringen – Wimper- en wenkbrauwstyling – Threading – Hairwaves – Extensions (18” & 22”) – Blow outs – Olaplex behandelingen – Hair botox – Opsteken – Make-up – Permanent – Kuren & maskers – Lice treatment – Cadeaubonnen – Educatie en cursussen.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met professionele merken zoals Olaplex, Luna en hoogwaardige haarverzorgingsproducten die zorgen voor langdurig resultaat en optimale verzorging.

De extra’s: Le Boudoir by Niama biedt behandelingen op afspraak, is meertalig (Nederlands, Engels, Frans), en verwelkomt klanten met een open sfeer – ook tijdens de lunchpauze of rondom de feestdagen. Bovendien is er een handige wachtlijstfunctie én kun je hier terecht voor persoonlijke cadeaubonnen.