Men's Waxing
near MCH Westeinde, The Hague
Any date
Men's waxing

Choose from 26 venues offering men's waxing near MCH Westeinde, The Hague

CHRIS beauty bar

4,9
1132 reviews
Haagse Bos en Bezuidenhout, The Hague
Show on map
Last minute
Full back men 30 mins
from €41,65
save up to 15%
Full legs men 45 mins
from €47,60
save up to 15%
Quick view venue details
MonMonday
09:3019:00
TueTuesday
09:3020:30
WedWednesday
09:3020:30
ThuThursday
09:3020:30
FriFriday
08:3018:00
SatSaturday
09:3018:00
SunSunday
09:3018:00

Sfeer in de salon: Dé feelgood beauty salon in Den Haag, voor hem & haar. Kom binnen, voel je thuis, geniet van een warme (haver)cappuccino of detoxthee en laat ons de beste versie van jou doen shinen.

Producten: Mesoestetic, OPI, SkinTech, Cosmelan, Dermalogica, Dermapen, Neogen, Revitalash, B Kate, Lycon.

Ervaringen: Meer dan 16 jaar ervaring.

Specialiteiten: One size fits all bestaat niet als het om je uiterlijk gaat. CHRIS is jouw persoonlijke beautycoach die precies weet wat jij nodig hebt om te stralen. Of dat nu een laserontharing, gladde waxbeurt, gelcolor, manipedi, een (ernstige) huidprobleem, de mooiste brows en lashes of een gepersonaliseerde facial met de meest geavanceerde apparatuur is. Tip: verras iemand met het allerbeste beautycadeau: een CHRIS Giftcard!

Vervoer: De RandstadRail tram 3 en 4 stopt elke tien minuten, bij station Beatrixkwartier, direct voor de deur van het WTC The Hague.

Extra's: Gratis overdekt parkeren? Bij CHRIS beauty bar regelen we dat voor je! Ontvang na je behandeling een uitrijkaart voor gratis parkeren in de WTC-parkeergarage. Navigeer naar Interparking WTC The Hague, Prinses Marijkestraat 5, Den Haag.

Aveda The Hague - Beauty

4,8
1303 reviews
Voorhout, The Hague
Show on map
Mannen harsen - Gezicht 15 mins
from €14,50
Mannen harsen - Armen 15 mins - 30 mins
from €35
Mannen harsen - Oksels 15 mins
€35
Quick view venue details
MonMonday
11:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Bij Aveda The Hague - Beauty aan de Denneweg in Den Haag ben je aan het juiste adres voor al je beauty behandelingen. Zo kun je voor zowel gezichtsbehandelingen, massages, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, manicures en pedicures of zelf het ontharen van ongewenst lichaamshaar hier terecht. Combineer verschillende behandelingen, beleef het ultieme beauty moment en kom even helemaal tot rust!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer :
Tram stop Dokter Kuyperstraat van HTM lijn 9 of tram stop Korte Voorhout lijn 15.

Het team:
Groot team, interne training en opleiding, professioneel en van hoog niveau.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Kwaliteit, klantgerichtheid en aandacht staan centraal in de filosofie.
  • Gespecialiseerd in: Gezichtsbehandelingen, massages, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, manicures en pedicures en ontharen.
  • Merken: Aveda & IMAGE skincare.
  • De extra’s: De locatie is bij veel Haagse inwoners bekend als het oude filmhuis. Bij deze nieuwe locatie is extra aandacht besteed aan duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Aveda The Hague biedt ook haarbehandelingen aan via Aveda The Hague - Hair.

BellezArtista

4,9
716 reviews
Den Haag Stationsbuurt, The Hague
Show on map
Waxen mannen 15 mins
from €19
Quick view venue details
MonMonday
09:3021:00
TueTuesday
09:3021:00
WedWednesday
09:3021:00
ThuThursday
09:3021:00
FriFriday
09:3021:00
SatSaturday
09:3018:15
SunSunday
11:0020:00

BellezArtista -recentelijk verhuisd- is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag.,Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd.Laat je verwennen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:

Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft ruim 22 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt. De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen. De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands. Kopje koffie, thee of een glas koud water is inbegrepen. Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.