We have 1 venue offering russian volume lashes near Hendrik-Ido-Ambacht, Zuid-Holland

New

Bynalbandian

5,0
1 review
Dordrecht, Zuid-Holland
Show on map
Russian Volume - 3 weken 1 hr 30 mins
€55
Russian Volume - 2 weken1 hr 30 mins
€50
Russian Volume - nieuwe set 2 hrs
€80
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:3019:00
WedWednesday
10:3019:00
ThuThursday
10:3019:00
FriFriday
09:0016:00
SatSaturday
10:0014:30
SunSunday
Closed

Bynalbandian – Zwijndrecht is een schoonheidssalon waar zorg, comfort en persoonlijke aandacht centraal staan. Het doel van de salon is om iedere klant te voorzien van prachtige, verzorgde wimpers en wenkbrauwen die passen bij hun unieke uitstraling.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar en ligt dicht bij de halte Zwijndrecht Station, wat het voor klanten eenvoudig maakt om langs te komen.

Het team: Bynalbandian werkt met een klein, professioneel team dat gespecialiseerd is in lashes en brows. De medewerkers zijn vriendelijk en streven ernaar om iedere klant volledig tevreden te stellen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is vriendelijk, gezellig en zorgvuldig verzorgd, zodat klanten zich meteen op hun gemak voelen en kunnen ontspannen tijdens hun behandeling.

Gespecialiseerd in:

Wimperbehandelingen (extensions, lifting)

Wenkbrauwbehandelingen (vormen, hennakleur)

Gebruikte merken en producten: De salon maakt gebruik van hoogwaardige producten die speciaal zijn geselecteerd voor het beste resultaat en de gezondheid van je wimpers en wenkbrauwen.

De extra’s:

Gratis parkeergelegenheid in de buurt

Dichtbij openbaar vervoer voor gemakkelijke toegang

Persoonlijke aandacht en advies op maat