Choose from 2 venues offering skincare consultation near Prinsegracht, The Hague

Smooth Secret Beautysalon

4,9
50 reviews
Laakkwartier en Spoorwijk, The Hague
Show on map
Ingrown Treatment - The classic icm. Brazilian 10 mins
€5
€10
Ingrown Treatment - The Smoothness icm. Brazilian 20 mins
€10
€15
High Frequency Therapy 10 mins
€10
Quick view venue details
MonMonday
18:0022:00
TueTuesday
11:0021:00
WedWednesday
18:0022:00
ThuThursday
11:0021:00
FriFriday
11:0020:00
SatSaturday
11:0015:00
SunSunday
Closed

Bij mijn salon draait alles om persoonlijke aandacht en het creëren van een positieve ervaring voor elke klant. Ik geloof in de kracht van schoonheid en zelfverzorging en wil dat u zich op uw best voelt wanneer u mijn salon verlaat.

Het team: Mijn naam is Raya en ik ben een enthousiaste moeder van een geweldige dochter, student ondernemerschap en retail management en gepassioneerd waxspecialist. Het is mijn missie om vrouwen te helpen zich zelfverzekerd en comfortabel te voelen in hun eigen huid.

Mijn reis in de schoonheidsindustrie begon met mijn passie voor waxen en ontharen. Als waxspecialist heb ik uitgebreide training en certificeringen gevolgd om mijn vaardigheden te verfijnen en op de hoogte te blijven van de nieuwste technieken. Bijzondere aandacht besteed ik aan het behandelen van ingegroeide haartjes (ingrowns) en het bieden van nazorg door het aanbieden van vajacials.

Uw tevredenheid en comfort zijn voor mij van het grootste belang, en ik streef ernaar om een veilige, ontspannen en hygiënische omgeving te creëren voor al mijn klanten.

Cloud Skin Clinic

5,0
445 reviews
Laakhaven-West, The Hague
Show on map
Meet & Treat1 hr
€100
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
12:0021:00
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
12:0019:00
SunSunday
12:0019:00

Sfeer in de salon: Deze salon is modern, professioneel en fijn.

Merken en producten: SPLENDOR X, Mesoesthetic, Circadia, KRX, 2Bio Beauty.

Het team: Eigenaresse Klaudia werkt samen met een team van 2 laser en huidspecialisten met jarenlang ervaring. Zij en haar team blijven zich ontwikkelen op het gebied van huidverbetering en lasertherapie met de nieuwste technologieën.

Gespecialiseerd in: Diamond Aesthetics is gespecialiseerd in huidverbetering D.m.v. de nieuwste technologieën zoals Microneedling, Chemische Peelings, Biopeeling, Carbon Laser Peel en combinatie behandelingen. Daarnaast zijn ze ook experts in laserontharing met de nieuwste en krachtigste laser op de markt: Splendor X. Diverse huidproblemen zoals acne, pigment, littekens, vaatjes, fijne lijntjes en overbeharing kunnen effectief behandeld worden. Daarnaast kunt u ook terecht voor tatoeage en PMU verwijderen en Hijama en Cupping. De kliniek is ook gespecialiseerd in behandelingen voor de billen, zogeheten de Butt Facials, want ook daar kunnen huidproblemen voorkomen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte Den Haag, Van Musschenbroekstraat, Bushalte: Den Haag, Megastores hoofdingang.

Extra’s: Vriendelijk personeel en aandacht voor de klanten.