Deze gezellige thuissalon van Banu in Hoogvliet Rotterdam is gespecialiseerd in Hennabrows, Wimperextensions, Lashlift, Browlamination, BIAB, Acryl- en gelnagels. De wimperextensions worden uitsluitend uitgevoerd met producten van Misencil, ontworpen door een Canadese oogarts. Alle producten zijn hypoallergeen, dierproefvrij en vochtbestendig. De salon is alleen voor vrouwen.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Het metrostation Zalmplaat is op loopafstand van de salon.
Het team: De leuke eigenaresse Banu heeft in 2023 haar eigen salon geopend.
Wat we leuk vinden aan de salon:
✨ Welkom bij Daisy’s Trendsalon – Love & Light ✨
In mijn huiselijke salon, gevestigd op de eerste verdieping, ontvang ik je graag in een rustige en persoonlijke sfeer. Hier werk ik met volle aandacht en liefde aan jouw schoonheid én welzijn.
💅 Nagelstyliste – Voor verzorgde handen en nagels die jouw persoonlijkheid laten stralen. 👁️ Wimperstyliste – Met prachtige wimperbehandelingen die jouw ogen extra laten spreken. 🌸 Reiki therapeut – Ervaar diepe ontspanning en heling door de zachte kracht van Reiki.
Met meer dan 10 jaar ervaring en de juiste diploma’s en certificaten bied ik professionele behandelingen in een warme, veilige en vertrouwde omgeving. Omdat ik alleen werk, krijg je altijd mijn volledige aandacht en persoonlijke service.
Bij mij staat kwaliteit, ontspanning en een stukje extra licht centraal. Jij mag hier helemaal jezelf zijn en even genieten van tijd voor jou.
Geheel TPO vrij !
Bij Infinity Nail & Beauty Bar draait alles om professionele nagel- en schoonheidsverzorging met oog voor detail. Met meer dan 10 jaar ervaring in het vak biedt de eigenaresse hoogwaardige behandelingen zoals acryl, BIAB, acrygel, cosmetische pedicure en manicure.
Persoonlijke aandacht en perfectie staan hier centraal, zodat elke klant geniet van stralende nagels en perfect verzorgde handen en voeten. Alles in een ontspannen sfeer, waar pure verwennerij vooropstaat. Geen wonder dat klanten keer op keer terugkomen naar Infinity Nail & Beauty Bar!