DyvoBeauty is een knusse salon aan huis waar jouw wensen centraal staan. Het is dé plek om even een momentje voor jezelf te nemen.
Sinds 2017 biedt DyvoBeauty hoogwaardige behandelingen aan, met gebruik van zorgvuldig geselecteerde merken van topkwaliteit. De salon is gespecialiseerd in nagelbehandelingen zoals acryl nagels, BIAB en gellak. Al deze behandelingen zijn inclusief een basis e-manicure voor een perfecte afwerking.
Naast de behandelingen verkoopt DyvoBeauty ook parfums van het merk Yodeyma. Deze parfums zijn geïnspireerd op luxe geuren, maar zijn betaalbaarder.
De salon bevindt zich op zolder in een woonhuis, wat betekent dat je twee trappen omhoog moet kunnen lopen. Er is een bushalte op slechts 180 meter afstand, wat de salon ook met het openbaar vervoer gemakkelijk bereikbaar maakt.
Bij Amore Beauty Eindhoven kun je terecht voor je haar, wenkbrauwen, wimpers, manicure, pedicure en make-up. Het team zet alles op alles voor een geweldig en tevreden eindresultaat. Bij Amore Beauty houden ze altijd voor ogen dat de sfeer in de salon ontspannen, stijlvol en toch laagdrempelig is zodat het voor iedereen toegankelijk is. Welke behandeling je ook kiest, je verlaat de salon met een glimlach.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is dichtbij bushalte Eindhoven, Cedarlaan.
Het team: Het team is professioneel en vriendelijk.
Wat we leuk vinden aan de salon: