Super blij met Hanny. Zij heeft mijn wenkbrauwen weer vorm gegeven. Ben er echt blij mee. Direct weer een vervolgafspraak ingepland
Wenkbrauwen - threaden
Anastacia•ongeveer 7 jaar geleden
Ik ben overall tevreden. Wel enkele min puntjes. Ik moest 15 minuten wachten, wellicht had dit met de drukte te maken. De dames in de salon waren vriendelijk. Er werd de tijd genomen voor de behandeling. De stoel voor de pedicure was niet echt comfortabel. Naast de kamer voor de pedicure werd volgens mij gerookt. Dit gaf geen lekkere geur. Manicure was prima. Goede adviezen gekregen voor sterkere nagels.
PedicureToon alles…
Anoniem•ongeveer 7 jaar geleden
Super kwaliteit en fijne service!
Gellak manicure
Marie•ongeveer 7 jaar geleden
Ik was al eens eerder bij Classy geweest voor mijn nagels, waar ik erg tevreden over was. De tweede keer heb ik highlights laten doen en mijn haar laten knippen. De eigenaren zijn zeer ervaren, en ook erg vriendelijk. Kom er graag weer!
Vrouwen kleuren
Lotte•ongeveer 7 jaar geleden
Heel jammer dat er niet duidelijk wordt aangegeven dat de prijzen een van af prijs zijn. in de salon word je zeer onaangenaam verrast. De salon zelf doet er niets aan. Pech voor jouw. Lekker puh