De volgende dag waren mijn wimpers gewoon rechts. Is niet gelukt met lifting. Weggegooit geld. Jammer.
Wimper permanent
Hulya•meer dan 7 jaar geleden
Fijne sfeer, gezellig gepraat met de dames van de salon. Geen modepopjes of dames uit de hoogte, maar hele fijne dames waar iedereen wel bij op haar/zijn gemak zou zijn. Behandeling verloopt erg fijn en resultaat is erg mooi! Mooi verzorgde en gelakte nagels en teennagels, ik kom zeker terug!
Pedicure
Anoniem•meer dan 7 jaar geleden
Super mooie gellak en gezellig gekletst!
Gellak manicure
Mandy•meer dan 7 jaar geleden
Een heerlijke gezichtsbehandeling gehad bij Laura. Een super lieve en warme vrouw die haar klanten goed aanvoelt en weet hoe ze hen op hun gemak kan stellen.
Ik heb ervan genoten!
Alvast een hele fijne en relaxte vakantie gewenst, en tot snel!
Groetjes Serena
Behandeling door Laura•Facials / Gezichtsbehandelingen
S•meer dan 7 jaar geleden
Ik heb erg genoten van mijn bezoek aan de beautyfabrique!!
Het was de eerste keer in deze salon, en ik werd ontzettend warm en hartelijk ontvangen door Laura. Ondanks dat ik door een andere afspraak 20 min. te laat was, konden mijn beide geboekte behandelingen toch nog doorgaan. Laura ontzettend bedankt, je bent een topper en ik kom zeker snel weer terug!!
Groetjes Serena