niet zoals ik gewend ben, alle hulpmiddelen lagen op een hoop, heb wel 4 verschillende merken nagellak gezien en een french was bijvoorbeeld niet mogelijk.
Behandeling door Melaf Kamal•Manicure
Lena•meer dan 6 jaar geleden
salon is weinig sfeervol en had graag gezien dat handdoekje op hoofdeind tussen klanten door vervangen werd. zaten make-up resten en haren op. helemaal aangezien mijn ogen na het reinigen afgedroogd werden met dit handdoekje.
Behandeling door Melaf Kamal•Wimpers en/of wenkbrauwen verven
Lena•meer dan 6 jaar geleden
Super aardig personeel, soms mag het binnen iets netter vooral als je je schoenen mag aanhouden misschien een zwarte handdoek gebruiken ipv wit.
Maar op kwaliteit tot nu toe niets af te dingen vooral wenkbrauwen erg goed
gedaan met het touwtje!!
Behandeling door Melaf Kamal•Wenkbrauwen - threaden
Jolanda•meer dan 6 jaar geleden
Kom sinds de oprichting al bij deze salon. Mijn huid is sinds dien aanzienlijk verbeterd. Oprichter Berivan is altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in haar branche. Sinds kort maak ik ook gebruik van haar definitieve ontharingsmethode en ook hier ben ik zeer tevreden over.
Ik zou deze salon bij iedereen willen aanraden!
Eva Beekhuis•meer dan 6 jaar geleden
Berry heeft mij weer heerlijk behandeld! Hulde aan haar en haar vrolijkheid!